Mesajı Okuyun
Old 01-06-2007, 13:12   #6
ParanoidAndroid

Varsayılan Başlık maşlık yok (düşündüm de çeliştim galiba:)

Annemin merakı nedeniyle (aile evimizde) kanun, kemençe, ud, keman, bağlama, melodika, gitar var. Yani bu enstrümanları çalabilecek arkadaşlar varsa annem agırlamaktan büyük zevk duyacaktır Annem çok istedi bir enstrüman çalmamı; orta okuldayken gitar dersleri almıştım gerçi; müzik okulundaki eğitmenim beni piyanoya yönlendirmek istemişti; parmaklarım uygunmuş - kulak da var Keşke gitseymişim. Müzik eğitmeni, nota öğretmedi; o zamanlar idrak edemedim ama sonrasında düşününce kızdım; akor da akor! Şimdilerde de tıngırdatabiliyorum biraz
Benim hayalim bateri çalmaktı; çok geç girdi yaşantıma ama hoş geldi, sefa getirdi Ankara'da Tunus Caddesi yakınlarında, bir bodrum katında Madhouse adında bir stüdyo vardı. Ankara'da stajımı yaparken, adliyeye bagetlerle giderdim; çıkışta doooğru Madhouse'a! Şimdi Şişli'de oturuyorum ve aylardır Şişli civarında bir stüdyo arasam/sorsam da bulamadım. Varsa bileniniz lütfen bildirin.. (Taksim'de var ama haftaiçi eve varışım zaten zor oluyor; gidemem)
Saygılar..
(Kapatırken aklıma bir şarkı geldi: Çaal, çaal, çaaaaaaaaaal gi-taaaar , ne sinir bir şarkıydı )