Mesajı Okuyun
Old 20-03-2010, 21:26   #1
Sevgis

Önemli Eski erkek arkadaşımdan sürekli tehdit ve şantaj alıyorum.

merhaba.öğrenciyken tanıştığım bierkek arkadaşım onu terkettiğim halde beni sürekli ya benim olacaksın ya toprağın gibi saçma sapan laflarla tehditte bulunuyor.şu an yeni atandım ve 657ye bağlı devlet memuruyum.asaletim onaylanmadı daha.eski erkek arkadaşım polisti ve yaşı benden 15 yaş büyüktü.bana ilk tanıştığımızda bekarım dedi 1 kaç ay sonra ise evli ve çocuğunun olduğunu öğrendim.bunu ona söylediğimde sabret boşanıcam dedi.üstüne eşi beni sürekli arayıp kocamın peşini bırak biz çok mutluyuz diyodu.bunuda ona söyledim.kendi eşi için bana ,onun seviyesine düşme,sessiz kal nede olsa bitecek diyor eşinede benim hakkımda bugün benle yarın biriyle o.. gibi kötü laflar ederek her iki tarafıda yatıştırıyomuş bunu sonradan öğrendim.üstüne aradan 5-6 ay geçmesine rağmen ortada ne boşanma davası nede mahkeme vardı.bende onu terkettim ve bir daha beni aramamsını söyledim. 4 tane hat değiştirim polis olmasından dolayı ve anne kızlık soyadımı bildiğinden dolayı numaralarımı buluyor.tel kullanmadığım zaman çalıştığım kurumumu arayarak beni zor durumda bulunuyor.sürekli arayarak aşkım cnm diye hitapta bulunuyor bende bana o kelimeleri söyleme dediğimde bu sefer küfür ve tehditlere başvuruyor.can güvenliğim yok kaçırmaktan öldürmekten bahsediyor.yeni bir ilişkiye başladığımda aramı bozuyor,o adam seni kandırıyor diyor yetiyor adamcağızın arabasına kan sürüyor onuda arayıp benim hakkımda saçma sapan şeyler söylüyor yetmedi yok onun evine giderken görüntülerin var ailene gösteririm bi sürü iğrenç kelimeler ediyor.namusuma şereme iftira atıp duruyor.sinirlerim alt üst oldu.psikoljim bozuluyor.üstüne beni çalıştığım kurumuma gelip herkesin gözü önünde rezil ediyor 2 kez yaptı bunu.şimdidekarısını mahkemeye verdiğini geri dönmemi istediğini kıymetimi bilemediğini falan söylüyor mesajlarıda var elimde. ne yapabilirm savcığıa suç duyursunda bulunursam asaletim tehlikeye girermi?nereye başvurmalıyım e yapmalıyım?