Mesajı Okuyun
Old 29-09-2011, 19:09   #33
hukukbilgisi

Varsayılan Masör ve Munise

Masör ve Munise

Önsöz

90’ların sonuydu, internet bağlantımız çevirmeli ağla yapılıyordu. İnternette Türkçe sayfalar çok azdı ve çoğunluk, kendi internet servis sağlayıcısının internet sayfalarında vakit öldürüyordu.

Şimdilerde sayıları onbinleri bulan blog ve forum sayfaları yok denecek kadar azdı. Bu forum sayfalarından biri de Superonline’ın web sitesinde bulunmaktaydı. Bu forumlardan birisi hayli eğlenceliydi, konu sınırlaması yoktu ve herkes kafasına göre takılıyordu. İşte bu forumda, kafa dengi bir hatun kişiyle karşılaştık ‘hadi biraz dalgamızı geçelim’ dedik ve başladık karşılıklı yazmaya. Bu yazışma ‘umuma açık’ olarak yapıldı ve okuyanlar çok keyif aldıklarını söylediler. Benim de en keyifli yazma denemelerimden biriydi. Bu yüzden o yazışmaları kaydettim ve ara ara da okuyarak zamana karşı dayanıklılığını test ettim. Ozanlar ayak verir ve atışmalar başlar. Bu yazışma keyifli bir yazışma olmuşsa, bu başarı, ozan türünden güzel bir ayak veren Munise Hanım’a aittir. Kendisini sevgiyle anıyorum.

Buyurun bakalım...

Masör- Ayaklarına masaj yapabileceğim bayanlar aranıyor... Ama bulunur mu bilinmez.... Yaşının illa ki 40 olması gerekmektedir (39 da olur)... Teklifimde gayet ciddiyim vallahi....

Munise Hanım- Bugün okuduğum en güzel mesaj bu. Günün bu saatinde ve gerçekten şu an en çok buna ihtiyaç duyuyorum. Bu mesaj gerçekse lütfen nasıl ve ne zaman? Gözünüz aydın ben 39 bile değil tam 40 yaşındayım. Elleriniz dert görmesin.

Masör- Cevap veriyorum: Her zaman ve her şekilde bu mümkün... Ayak ve boyun mesajı benim için bir hayat biçimi, bir yaşam felsefesidir... Masaj deyip geçmemek gerekir, çok önemli bir husustur... İnsanı rahatlatır, gevşetir ve ziyadesiyle mayıştırır... Bu yüzden hoyrat ellerle yapılmaması gerekir... Ayaklarınıza ve boynunuza talibim efendim... Açık adres (kapalı da olsa ben bulurum) ve saat verilmesi yeterlidir.... Hamamımız emrinize amadedir... Ne kadar munis kadınlar var ya rabbim!.. Sevgilerimle ayaklarınızdan bus ediyorum!..

Munise Hanım- Galatasaray hamamı zaten meşhur. Bu akşam hemen bunu ayarlayalım. Hele ben bugün nasıl yoruldum. Bütün gün ayakta. Ayağımda da 13 pound ayakkabı. Allah ne muradın varsa versin.

Masör- Ben de çok iyi anlaşacağımıza yürekten inanıyorum. Sevgili Munise Hanım, ayaklarınızı yıkamak için sabırsızlanıyorum sevgili hanım efendi... Ve tabi ki ayaklarınızın ayakkabılar içinde çektiği ızdırabı da biliyorum; acınız acımızdır... Elimden geleni ardıma koymayacağıma emin olabilirsiniz... Sevgi ve saygılarımla...

Munise Hanım- 0 elinizi ardınıza koymayıp da bana masaj yapmak için kullanmanız o kadar rahatlattı ki beni, bilemezsiniz!..

Masör- Rahatlamış olduğunuzu işitmek beni ne kadar bahtiyar etti bilemezsiniz. Böylece içimde kalan küçük tereddüt parçasını da silmiş oldunuz. Ben kimin için varım saygıdeğer hanımefendi, tabi ki sizin için... Övgünüz bana bundan sonrası için daha büyük bir şevk ve çalışma hevesi vermiştir... Verdiğiniz bu cesaretten dolayı değerli bedeninizin diğer yorgun yerlerini de dinlendirmek isterim. 40 yaşındasınız ama 20 yaşındaki kızlar sizin yanınızda çok bayat kalıyor inanın... İkinci mesaimi sabırsızlıkla beklemekteyim... Gerekli yerlerinizden bus ediyorum hanımefendi... Rahatladığınızı işitince ben de rahatladım inanın... Sevgilerimle...

Munise Hanım- Halen bir rüya gördüm sanıyorum. Ama biliyorum ki gerçek. Arkadaşlarım bendeki bu değişime hayret ettiler. Hepsi de biz de isteriz diyorlar. Ama senin de daha fazla yorulmanı istemiyorum. Sonra ben ne yaparım değil mi? İşte diğer garip tipler beni beyni sulanmış ve de erkek delisi gibi görüp saldıracaklar ama tüm dünya bilsin diye buradan yazdım sana. Senin yerin asla doldurulamaz. İnşallah benden daha güzeli gelmez sana masaj diye. Öff ki öff!..

Masör- O nasıl söz bi daha duymayayım... Bundan sonraki mesajlar masaj değil ancak hava alırlar... Ben sizden çok memnunum... Ben bu kadar masaja duyarlı bir beden daha görmedim.... İnsan böyle hanımlarla karşılaşınca masör olduğuna seviniyor.. Çünkü her bir dokunuşu sonuna kadar hak ediyorsunuz Munise Hanım... Arkadaşlarınızı bence boşverin... Aramıza yabancı yüzler girmesin ne olur... Ellerinizden bus ediyorum...

Munise Hanım- Haklısınız sayın masörüm. Ben de aramıza başka kadınlar ve de kadın cinsine sahip olanlar girmesin istiyorum ama bunlar beni yerler. Zaten sabahtan beri tehdit altındayım. Her ne kadar ağzımdan ismini kaçırdım (daha doğrusu buradaki herkese senin isminle hitap etmeye başlamışım farkında olmadan onlar da duymuş tabii) ama asla adres vermedim. Yine de beni takip eder de seni bulurlar diye korkuyorum. Ne yapalım belki aralarında kura çekip bir tanesinin gelmesine göz yumarım. Yine tabanım ağrımaya başladı. Alışkanlık yaptı işte. İmdat - imdat - imdat!..

Masör- Ne olur gereksiz ayrıntıları hayatımıza sokmayın Munise Hanım... Onlara vereceğim zaman sizden çalacağım zaman demektir ki bunu asla istemem... Ayaklarınızın imdat sinyali vermesi ise beni endişelendirdi... Acaba layıkıyla masaj yapamadım mı diye hayıflanıyorum şimdi... Dilerseniz bir seans daha yapıp, ayaklarınızın yorgunluğunu alıp götürmek isterim... Ellerimin sabırsızlandığını bilmelisiniz sevgili Munise Hanım... Teninize dokunmak ve yorgunluğunuzu almak ve sizi olabildiğince rahatlatmak için sabırsızlıkla bekliyorum... Biliyorsunuz gündüz ve gece her daim emrinizdeyim... Sizi ve ayaklarınızı ve dahi boynunuzu gördükten sonra masörlük hayatımın doruğuna çıktım inanın... Dilerseniz birlikte doruklara çıkalım Munise Hanımefendi...

Munise Hanım- Bütün bir gün seni düşünüp durunca ayaklarım sızladı. Yoksa senden kaynaklanan bir hata değil. Aksine bu güzel masaj karşısında elbette dünyaları şaşırdı. Bir daha bir daha diye vızıldanıyorlar. Kızlar bana işkence yaparak senin adresini öğrendiler. Ben de istemezdim ama ne yapalım kader. Sanıyorum bu satırları okuyanlar bu yazıların ciddiyetinden şüpheye düşüyordur. Ve yine eminim şurada kaç hatunun da içi gidiyordur. Bilseler ki ciddi ciddi masaj yapılıyor. Neyse güzel ellim akşama görüşürüz.

Masör- Senin hatırın için birkaç tazeye masaj yapabilirim sanıyorum. Yatıp kalkıp sana dua etsinler; yoksa gözüm senden başkasını görmüyor... Ellerim senden başkasına dokunmak istemiyor... Evet, bu masajları sanal sananlar da olacaktır... Halbuki ne kadar gerçek ayaklarınız ve ne kadar narinler... Diğer kısımlarınızı burada anlatmak ise tabi abes kaçar değerli hanımefendi... Ben bileyim yeter.. Ben her zamanki saatte ve yerde kapınızda olacağım... Beklemekteyim binbir sabırsızlıkla...

Munise Hanım- Şu telefonunu kes artık akşam için randevu alacağım ama telefon hep meşgul... Lütfen bana bunu yapma. Hani tüm vaktin benimdi? Aşkolsun. Kaç gündür sana ulaşamadim. Bu akşam yine uğramak istiyorum. Lütfen artık beni cevapla....

Masör-Ben de sizi nasıl özledim bilemezsiniz Munise Hanım... İki gün tatil girip de araya masaj yapamadım ya size, inanın hamlıktan her yanım zonkluyor... Birazdan meşguliyetime son vereceğim gibi 50 adet daha yeni hat çekeceğim ofisime... O ayaklarınızı nasıl özledim anlatamam... Hele bilekleriniz, diz kapaklarınız... Hele boynunuz... Yok ben dayanamayacağım, derhal ben sizi arıyorum tüm ev, iş ve cep telefonlarınızdan... Müthiş masaj yapasım geldi... Bekleyiniz hanımefendi ibibikler öter ötmez, akbilim dolar dolmaz oradayım. İki dakika dediniz 22 dakikadır bekliyorum fakat ne arayan var ne de soran.... üfffffff

Munise Hanım- Çok haklısın. Üstelikte sabahtan beri sana ulaşmaya çalışırken. Bu yaptığım affedilmez bir hata. Lütfen bana kızıp da o güzelim masajından mahrum etme. Birkaç dakika içinde o güzelim sesimi sana duyuracağım.

ARIYORUM, ARIYORUM AMA DAİMA DIT DIT DIT; YANİ MEŞGUL..

Masör- Ne kadar üzgünüm bilemezsiniz hanımefendi. Ben hayatta böylesine üzüldüğümü hatırlamam. Dıt dıt meşgul çalan o alçak telefonu az önce çöpe attım saygıdeğer masaj yapılası bacaklara sahip hanımefendi... Telefonda izne ayrılacağınızı buyurmuştunuz, ne güzel bir haber bu ya rabbim, desenize on gün size aralıksız masaj yapabileceğim... Hem de sadece ayaklarınıza saplanıp kalmadan... Bütün yorgun ve argın yerlerinizi rahatlatabileceğim... İzninizle ben bu on günlük süreyi hep birlikte geçirmek için valizimi toplayıp size gelmek istiyorum... Çünkü yollarda geçirecek yarım saat bile bizim için büyük bir kayıptır düşüncesindeyim... Yeteri kadar adres ve telefon bırakırsanız eğer ben akşamdan sizdeyim hanımefendi... Hem siz işten dönene kadar da bir sürü yemek yapar, bulaşıkları da bir güzel yıkarım... En masörce duygularımla ayaklarınızdan bus ediyorum saygıdeğer hanımefendi. Muck!..

Ev, iş, mobil ve cep telefonlarınla seyyar telsizin ve görüntülü telefonunu da aradım ama tümünden birden kapsama mıntıkası dışına taşmışsınız; bu yüzden masaj yarına kalacak sanırım... Lütfen beni yarın kırmızı telefondan arayınız ki, bulamamak gibi bir problemimiz olmasın... Haberin olsun valizlerim hazır... Bir de şu var; bazı arkadaşlar Munise Hanım diye birisinin olmadığını, kendi kendime gelin güvey olduğumu söylüyorlar... Ne diyeyim meyve veren ağacı hem taşlarlar, bir de oturur maceralarını okurlar... Her zamanki yerlerinizden bus ediyorum Munisem Hanımım... Hörmetler saygıdeğer hanımefendi...

Munise Hanım- Ah benim yakışıklı ve güçlü masörüm. Notunu niye buraya yazdın canım? Kusura bakma dün kapsama alanı dışına taşmışım. Bugün içindeyim. Elbette Munise diye biri var. Etiyle kanıyla işte benim.

Masör- Saygıdeğer hanımefendi, tabi ki, ben sizin etinizle ve kanınızla capcanlı, kıpır kıpır, dipdiri birisi olduğunuzu biliyorum. Ama gel de bunu kıskanç mahlukatlara anlat!.. Ben sizin gibi ayaklara ve ayak bileklerine sahip birisine masaj yaptığımı hiç hatırlamam. Siz mesleğimde bir doruksunuz hanımefendi... Ben böyle, masörlük kariyerimi bitirdiğimi düşünürken, sizin gibi ayaklara sahip bir hatun kişiyle müşerref olunca adeta yeniden hayata ve kariyerime döndüm... Size minnettarım hanımefendi zaten bu yüzdendir ki, sizin için gece gündüz mesai yapmaktan zerre kadar çekinmiyorum. Çünkü siz buna layıksınız... Masaj yaparken ruhumu teslim etsem inanın gam yemem. Yeter ki size yakın bir yerde öleyim... Bugün gene masaj dilerseniz ben her zamanki yerimde olacağım saygıdeğer hanımefendi... Sevgilerimle masaj yapılası yerlerinizden bus ediyorum...

Munise Hanım- O güzel notları yazan ellerin dert görmesin. Sadece parmakların yorulmasın diye endişe ediyorum. Bu akşam her zamanki yerde bekliyorum canım...

Masör- Pek saygıdeğer hanımefendi, tabi ki bu günleri görmeniz çok iyi oldu. Çünkü herkese böyle günler ve masajlar görmek kolay kolay nasip olmaz. Neden derseniz, benim gibi masör kolay yetişmiyor hanımefendi; yüz yılda bir tane ya geliyor ya da gelmiyor... Ya işte böyle hanımefendi, ben her daim masaja hazırım... Benim varlık sebebim zaten sizin o nadide ayaklarınız ve diğer masaj yapılası yerleriniz.... Emrinize hazırım hanımefendi ve bittabi tel' deyim!..

Munise Hanım- İyi ki annen seni doğurmuş ve bu vatana bağışlamış. Pardon şimdi de bana. İyi ki varsın sevgili masörüm. İnan bana tam zamanında karşılaştık. Ve bakışmadan anlaştık. Bazı şeyler var kolay söylenmiyor. Biz senle bunları susarak aştık. Sezen bu şarkıyı galiba masaj için yazmamıştı. Ama uysa da uymasa da nerden geldiyse aklıma geldi ben de yazdım. Bendeki şiir ruhu bile dile geldi. Tanrım inan yıllar sonra başıma gelenler inanılır gibi değil. Ama 20 yıl önce karşılaşsaydık benim naçiz vücudum belki de masaj istemeyecekti. Ama ya şimdi. Hele bir de senden sonra. Senden sonra istemem ben hiç kimseyi, Senden sonra senden sonra olamam ben bir başkasıyla. Gördün mü şarkılar bile 40 yıllık!..

Masör- İzin verirseniz şimdi hattan çıkıp size bir tel edip akşam için randevu almak istiyorum. Aslında siz aramızda teklif yok istediğin zaman gel, paspasın altından anahtarı al diyorsunuz ama ben gene de kibarlığı elden bırakmayayım... 20' likler, 30' luklar ve hatta 35' likler sizin yanınızda halt etmişler, ben 40 yaşında olup da böyle bir diri beden görmedim ya rabbim!.. Masajlarım ise ancak küçücük minnacık rötüşler olabilirler bu nefis bedenin yanında.. Birazdan teldeyim biricik Munise' m.

Munise Hanım- Evet canım masörüm. Biraz önce söylediğiniz gibi hattaydınız. Ve nasıl tam isabet. Tam yerime oturdum. Telefon sesi. Telefon havalandı geldi beni iki yanağımdan öptü. O bile sevinçten dile geldi. Elbette canım bundan sonra tüm randevular sadece sana ait. Ve artık paspas altından anahtar almana da gerek yok. Anahtarını bugün yaptırdım. O güzel ellerine kavuşmayı hasretle bekliyorum.

Masör- Ya ben sevgili Munisem hanım Ya ben!.. Sesinizi duyunca ben çıldırmıyorum mu sanıyorsunuz?.. Ağzınızdan ilk harf çıktıktan sonra bana bir haller oluyor ve size masaj yapmak için sabırsızlanıyorum... Bugün bir şoföre de ihtiyaç duyduğunuzu söylediniz ve inanınız ben kahroldum, neden derseniz ne arabam var ne de ehliyetim... İşte o anda kötü kadere lanetler yağdırdım... Çünkü sizin şoförünüz olma şansı ellerimin arasından uçup gitmişti... Size araba da bile masaj yapabilecektim oysa ki... Ama olsun geceler var ya, geceler ikimize de yeter... Ben size her zamanki saatimizde masaj yapmaya razıyım; yeter ki siz bana masaj yap deyin... Duydum ki daha fazla masaj yaptırmak için Amerika' ya gidiyormuşsunuz, lütfen bunun doğru olmadığını, bu seyahatin başka bir amacı olduğunu söyleyin... O yabancı yabancı adamlar sizi incitirler de ben ondan korkarım... Lütfen ayaklarınıza ve masaj yapılası yerlerinize yabancı bir el değmesin... Gece yapacağım masaj için şimdiden yeni teknikler geliştirmeye başladım bile, heyecanım ise her zamanki gibi sonsuz... anahtarı almaya geliyorum Munisem Hanımım.

Munise Hanım- Hayatımda duymadığım hazzı bana duyuran sen. Değil Amerika Tanzanya'ya bile gitsem kimse bana el süremez. Artık senden başkası bana haram. Şöför takımından sana ne canım. Onlar seni de beni de taşımak için dünyaya getirildiler. Ne gam araban ve ehliyetin yoksa. Bütün arabalar ve şöförler benim. Sen iste sana da bir tane göndereyim. Akşamı iple çekiyorum. Ha unutmadan bu akşam hangi renkte mum istersin?

Masör- Bir tanem şeklinde dünyaya gelmiş olan Munise Hanımefendi, gene beni mutluluklara gark ettiniz. O ne muhteşem bir mumlu masaj fantazisi yarabbim!.. Kırk yıl düşünsem böyle bir masaj aklıma gelemezdi doğrusu. Bu fikir ancak sizin gibi görmüş geçirmiş bir hanım tarafından dile getirilebilirdi zaten.. Bu arada aklıma gelmişken bir konuya temas etmek istiyorum Munisem Hatunum. Şöyle ki: Dün gece saat 03 dolaylarında size gene yumuşak yumuşak masaj yaparken, alışık olmadığım bir şekilde ellerim hafifçe dizlerinizin biraz üstünde bir bölgeye temas eder gibi oldu. Öyle oldu çünküm ancak böyle bir bölge beni tepeden tırnağa titretebilirdi. İçim geçti sevgili hanımefendi... Ve şöyle düşündüm; neden narin diz üstlerinizi bu masajdan mahrum bırakıyoruz ki.. Bunun için mantıklı bir sebep gösterebilir misiniz bana, yo hayır gösteremezsiniz tabi ki... Hiç itiraz kabul etmem bundan sonra diz üstü bölgenizde benim ilgi alanım içindedir... Hayııııır, hiç eziyet olmaz bilakis müthiş keyif alırım ben bundan... Bedeninizin her yeri benim için vatanımın bir parçası gibidir, öylesine kutsaldır yani... İbibikler ötse de, ötmese de derhal oradayım Munisem Hatunum... Lütfen bugün masaja biraz erken başlayalım... Öpüyorum bir tek tanem Munisem.

Munise Hanım- Ve artık tek eksik sen kaldın. Artık saatleri, dakikaları değil saniyeleri sayıyorum. Diz kapağını akşam görüşürüz.

Masör- Kader bizi dün gece de buluşturma lütfunda bulundu sevgili Munisem Hatunum... Hayatımda yaptığım en dehşetli masajlardan birisi oldu dünkü masaj... Sözde diz kapağı mevzusunu konuşacaktık ama o rehavet içinde benim aklıma bile gelmedi... Ama ben huşu içerisinde diz kapağı ve hatta biraz da üst bölgelerinizde dolaştım usulca... Olumsuz bir tepki gelmeyince sizden, cesaretlenip iki parmak daha yukarı bile çıktım Demek ki pratik olarak diz kapağı meselesini çözmüş olduk saygıdeğer hanımefendi... Bunun daha yukarıları olacak mı bilemiyorum tabi, bana o günleri de umarım gösterirsiniz... Heyhat bugün önce izne ayrılıyorsunuz, daha sonra bir turla geziye çıkacaksınız ve daha sonra da Amerika' ya gideceksiniz... Peki şu ben garip masörünüzü hiç düşünmediniz mi aylarca sizsiz ne yapacak diye?.. Hiç değilse birkaç gününüzü bana ayırabilseydiniz de yoğun bir masajla biraz rehavet depolasaydım. Hem bu sizin için de çok iyi olurdu. Yad ellerde masaj sıkıntısı çekmezdiniz... Ben, gene hararetle ve su kaynatmış olarak bu geceyi bekleyeceğim ve tabi kırmızı mumların egzantrik havasını da... Siz ne kadar mum kokulu bir hanımsınız yarabbim!.. Size bayılıyorum hanımefendi.. Siz bir he deseniz, evimi terkleyip sizin ilelebet masörünüz olmak istiyorum; lütfen bu teklifimi düşününüz hanımefendi... Masaj yapılması imkan dahiline giren yerlerinizden de muckuyorum efendim...