Mesajı Okuyun
Old 10-03-2012, 23:41   #1
Alison Filiz

Soru İngiltere de evliyken Türkiyede evlendim

İngiltere de evliyken 2002 yılında evlendim eşime orada evli olduğumu söyledim Türkiyede kayıtlı değilse önemli değil dedi 10 yıl gecti hiç ummadığım bir. Anda banka da ki ortak hesabımızdan habersiz para. Çektiğimi bahane ederek beni evden. Kovdu parayı tamamına kadarçekmeğe yıllardır kullanmaya hem de tek imza ile yetkim varken ve hesap ortak hesap olduğu halde onu dolandırdığımı idda ederek mahkemeye verip hem alacak hem de boşanma davası açtı mahkama iki davayı birleştirip aile mahkemesine sevketti davasürerken eşim ingilteredeki evliliğimi bilmiyormuş gibi yeni oğrendiğini söyleyerek konsolosluğa sorulmasını istedi şimdi de buevliliğin geçersiz olduğunu söyleyip beni hiç birşey vermedenboşamaya çalışıyor eşim çok zengin benimse emekli maaşımdan başka bir şeyim yok çok iyi bir hayatımız varken kötü duruma düştüm 55 yaşındayım hiçbir hakkım yok mu hayatımı nasıl devam ettireceğim bankadaki hesaba da tedbir karari koydurdu para alamıyorum parayı tek başına alacağını hakimin buna karar vereceğini söylüyo