Mesajı Okuyun
Old 12-03-2013, 17:51   #1578
suskun_juliette

Bugün kendim için;

1-Anlayamadığım tavırların üzerinde durmamaya çalıştım. Uzun sayılabilecek bir zaman dilimi boyunca başka bir şehirdeki duruşma için sabah yol planı yapılmışken ve öncesinde bilirkişi raporu çıkmadığı halde "önemli dosya" denilerek defalarca gitmişken, akşam saatinde yanında çalıştığım avukat yanıma gelip mazeret gönderelim, gitmeyelim,nasılsa rapor hazır olmayacak dediğinde üzerinde durmayarak, altında başka bir mana var mı demeden boşvermekle başladım bu sürece.

2-Alışveriş sitelerinde ayakkabı/giysi bölümlerinden çok mutfak eşyaları/ev tekstili bölümlerine bakmama sebep olan o bunaltıcı nişan ve düğün hazırlıkları, ailelerin gelenekleri, gösteriş kokan adetlere dirediğim ayaklarım, mücadeleler, planlar ve hesaplardan yorulduğum için bunları düşünmeye biraz ara vermekte karar kıldım. Ey zaman, sen coşkuyla akan bir nehirsin!Ben de senin akışına bıraktım kendimi...

3-Sanki aynaya baksam en az on yaş ileri atlamış bir hal görecekmişim gibi geliyor. En iyisi bugün, uzun zamandır bir yerlerde öylece bırakıp varlığını unuttuğum kendimi aramaya koyulayım...