Mesajı Okuyun
Old 08-05-2023, 12:50   #1
Konuk

Varsayılan barışma mektubu

Merhabalar eşimle çekişmeli boşanma davası devam ediyor (bana ve çocuklarıma uyguladığı hem fiziksel hemde psikolojik şiddet sebebi ile) 2 ay sonra ön duruşmamız var yalnız eşim bayramın 3. günü eve bir arkadaşını göndermişti pişman olduğunu barışmak istediğini iletmesi için dünde çocukları görüş günüydü çocuklarla bir demet gül yaptırmış, bana ve çocuklarıma hediyeler almış, daha sonra hediye paketinin içinde bana yazığı mektubu gördüm, mektubda sana zaman zaman haksızlık yapmışım, ara ara seni kırmışım,senin bizim için yaptıklarını görememişim aslında çoğu zaman sen haklıymışsın, belki ben sana ve çocuklarımıza geçmişde yaşattıklarımı düzeltemem, ben hatamın farkına vardım, yapmış olduğum hataları düzeltmem için senden ve çocuklarımdan bir şans istiyorum,hepinizden sizlere yaşattıklarım için ayrı ayrı özür diliyorum, beni affetmenizi istiyorum diye yazmış. altıa da 28.03.2023 tarihini yazıp imzalamış.
Karşılıklı davalarımız devam ediyor ve bu hafta tanık ve delillerin mahkemeye bildirilmesi için son hafta. ben bu mektubu mahkemeye delil olarak sunabilirmiyim,eşimin açmış olduğu dava ve dinleteceği tanıklar açısından bu mektup, eşimin davasındaki durumu nasıl olur. Teşekkür ederim.