Mesajı Okuyun
Old 26-02-2023, 14:44   #5
Konuk

Evliliğimiz boyunca bende çocuklarımda hem psikolojik hemde fiziksel şiddet gördük, eşim annesi tarafından dayakla büyütülmüş, kendiside kardeşlerini,yiğenlerini de dayakla terbiye ettiğini ve dayaktan başka yol bilmediğini söylerdi,çocuklarıma tokat atar, evdeki oklava ile ellerine vurur, bazen ayaklarına ,ben çocuklarımı eşimden korumak için çok mücadele ettim, en son olayda çocuklarıma sizi kendi memleketime kaçıracam deyince çocuklarımda çok korkmuşlar bana anlattıklarında uzaklaştırma kararı aldım. çocuklarım şuan babayla görüşmek istemediklerini ,korktuklarını psikoloğa söylemiş ama psikolog raporunda çocukları benim yönlendiriğimi,çocukları bu olaylara alet ettiğimi bu sebeple çocukların babayla görüşmek istemediklerini, danışmanlık tedbiri almamızı yazmışlar. çocuklarıma babanızla bu pazar 4 saat görüşmeniz var dedim,iki oğlumda bana anne bizi verme biz korkuyoruz, hem kaçırmasından hemde dayak yemekten korkuyorlar.
Danışmanlık tedbirini bu sebeplerle istemediğimizimi yazmamız gerekiyor, yada nasıl itiraz dilekçesi yazmamız gerekiyor bilmiyorum hiç, emekliyim, ama henüz nafaka bağlanmadığı için kredi borçlarım olduğundan avukat tutamadım henüz. Allah razı olsun biz kadınları yalnız bırakmadığınız yanımızda olduğunuz için çok teşekkür ederim.