Konu: Merhaba
Mesajı Okuyun
Old 02-07-2006, 22:53   #1
Av.Mehmet Saim Dikici

Varsayılan Merhaba

--------------------------------------------------------------------------------

Merhaba sayın üyeler

Sayın Admin Fikri Haklar ve Bilişim Hukuku Çalışma Grubu koordinatörü olarak beni görevlendirmiş bulunmaktadır.

Benim asıl amacım; Hukuk Çalışma Grubunda forum usulü soru-cevap ile yol almak yerine, belirli mesleki birikime sahip ve yaratıcı arkadaşlarımızın elbirliği neticesinde Fikri Haklar ve Bilişim Hukuku alanında özgün eserler üretmektir. Başka bir ifade ile bu alanda oluşturulacak özgün ve ilgi çekici makaleleri, bir müddet sonra bülten haline getirmek ve yine başarabilirsek basılı olarak hukukçuların hizmetine sunmak ana amacımız olmalıdır.

Bunu başarabilmek kolay bir iş değildir. Ancak amacımız bu olursa çabamız mutlaka daha renkli ve kayda değer olur düşüncesindeyim.

Bunun yanında Çalışma alanı ile ilgili gelişmeler ve paneller takip edilecek ve hukukçulara bildirilecektir. Yeri geldiğinde sorular da elbette cevaplandırılacaktır.
İlk olarak üye adayı arkadaşlarımızla özel mesaj yoluyla irtibat kurup, Gruba katkılarının ne şekilde gerçekleşeceğini öğrenmek durumundayım.

Bu şekidle oluşturulacak >Çalışma Grubumuzu< yoğun bir çalışma içinde görebileceğimi umuyorum.

Farklı önerileri olan arkadaşlarımızın düşüncelerini bilmek isterim.

Saygılarımla.

Av. Mehmet Saim DİKİCİ