Mesajı Okuyun
Old 23-07-2009, 08:20   #13
Av.muhittinköylüoğlu

Sevgili Özge,Sayın Hocam;
(Feminist kadın ve derneklerden muhalif olanlar var. )

Demek ki olmayanlar var.
Olanları ve bu muhalif tavırlarını ne zaman nerede beyan ettiklerini söylersen atlamışım deyip özür dilerim

(Örneğin ben muhalifim ve bunu yukarıda ifade etmiştim, şaşkınlık içindeyim.)

Sizinkini öğrendim.
İnsanlık adına kutluyor teşekkür ediyorum.Bir hanımefendinin böyle düşünmesi çok hoş

( Örneğin KAHDEM muhalif, bu sitede birçok kadının da karşı olduğunu biliyorum. )

Ben kahdemin muhalif olduğuna ilişkin bir bulguya rastlamadım.Demek ki atlamışım.Lütfen bu konuda ki muhalif yazıyı gösterebilirmisin.Tam tersine karardan önce bu doğrultuda karar çıkmasını önerenler ve bekleyenler olduğunu gördüm.Hatta adı kahdemle bütünleşen ve komşum ve dfe çok sevip saygı duyduğum bir meslektaşım ve arkadaşımında bu doğrultuda beyanlarını üzülerek okuduğumu hatırlarım

(Bu karar kadınları rencide edici olduğu kadar çocuk haklarına da uygun değil.)

Ben de aynı fikirdeyim ama ne yazık ki bu güne kadar konuştuğum feminist ve hanımların hiç biri öyle düşünmüyor.Tercih ve karar bence hanımların biz olsa olsa seyirci ya da destekçi olabiliriz.Her zaman hanımların sorunlarında karar mercinin kendileri olduğunu savunmuşumdur.Yoksa biz karar merci olursak durum tamamen aleyhinize dönüşebilir.