Mesajı Okuyun
Old 22-06-2009, 13:32   #564
Mustafa Sırakaya

sayın tavus fikirlerime katılmaya bilirsiniz ancak şunu da belirteyim ki hukuk alanında 3. senem eğer deneyim dediğiniz buysa vede böyle düşünen sadece ben değilim, sizlere aktardığım bu fikirleri istanbul üiversitesi'ndeki ve Dokuz Eylül Üniversitesindeki bize canla başla yardımcı olmaya çalışan asistan hocalarımla yaptığımız iştişareler sonucu edindim vede onlar da bu fikirleri desteklemekteler... eksenimin dokuz eylül olduğunu söyleyenlere şunu gururla söyleyebilirim ki 2 yılda istanbul üniversitesinde bulundum ve istanbul hukuk un hocalarınıda tanımaktayım...

Ayrıca yazdıklarımı yazdığım gibi anlamamaktasınız sayın tavus ben YÖK ü fazlaca hukuk fakültesi açtığı için suçlamaktayım.

Şunu söylemek istiyorum DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ ni kıyasıya eleştirenler üniversitemizde düzenlenen konferanslara katıldınız mı bu konferansların birinde de ÜNİVERSİTEDE ÖZGÜRLÜKLER i tartışmıştık ve bu konferansta dokuz eylülün durumuna değindik. Sakın yanlış anlaşılmasın katılımcı hocalar dokuz eylül den değil di Ankara üniv. Ege üniv vede bir milletvekili katılımcı olarak konferans ta idi.