Mesajı Okuyun
Old 04-01-2007, 13:26   #7
Caglayan K.

Sayın Yılmaz Kayar,

Kadın Hakları Kütüphanesi başlığı altında alt başlık birimleri oluşturmak yeni sayfalar açmaktan daha iyi olabilir. Bu başlık içinde arama yapmak diğer alt başlıklara da göz atılmasını sağlayabilir. Bu nedenle daha işlevsel bir sayfa olabilir.
Alıntı:
Katkı sağlayan hangi alana ilişkin olduğu bilgisi ile sunar ise,ilgili alana taşıma işlemini severek yaparım.

Size ayrı bir yük getirecek ama bu önerinizi destekliyorum.

Sayın Yılmaz,

Sıraladığım konular alt başlık önerileri olarak yazılmıştır. Bundan sonra önerilecek her türlü kaynağı alt başlıklar altında sınıflandırmanın foruma katılacaklara kolaylık sağlayabileceğini ve özel konularda tartışmak isteyenleri yönlendirebileceğini düşündüğüm için önerdim. Ayrıca kütüphanenin sanal olduğunu düşündüğümden sınıflama yapmak için de alt başlıklara gereksinim var bence. Bu alt başlıklarla ilgili kaynakça önerilerimi öneri başlıklar oluşturulduktan sonra künyeleri ve içerikleriyle yazmayı düşünüyorum.

Ben bu forumu, sizin de belirttiğiniz gibi "feminist araştırma literatürü" projesi olarak algılıyorum. Bir anlamda bilinenleri ve bilinmeyenleri paylaştığımız tartışma platformu olacak. Yanılmıyorum herhalde.

Saygılarımla.