Mesajı Okuyun
Old 23-07-2015, 14:07   #1
Konuk

Varsayılan şiddet görüyorum

merhaba 16 yaşındayım bir abim var babam hatırladığım kadarıyla ben 11 yaşımdaykenden beri kendi deyimiyle bir şeyleri anlamam, sorumluluk kazanmam için ceza olarak beni dövüyor. bir abim var, abimle iki yıl önce babamın annemi aldattığına şahit olduk bunu anneme anlattım ve buna rağmen boşanmayı falan düşünmedi abim bu sene üniversiteye başlayacak ve benimle birlikte okul masraflarını babam olmadan karşılayamayacağını düşündüğü için boşanmayı hiç düşünmüyor.. geçen seneye kadar beni dövmesine, tüm vücudumu morartana kadar vurmasına sadece ağlayarak tepki vermiştim ama geçen sene bir de annemi dövdü saçma sapan bir nedenden dolayı. annem yine de babamı affetmemi istedi benden. iki gün işe gidemeyecek kadar kötü haldeydi, ağzı yüzü şişmişti morarmıştı ama o da sesini çıkarmadı ben de.. dün gece babamın şarj makinesini kullandığım için yine dayak yedim ve artık bu durumdan çok sıkıldım. benim bedenime artık vurmasını dokunmasını istemiyorum, zaten hukuk okumak istiyorum ben de bu şekilde şiddet görenlere yardım etmek istiyorum, lütfen bana yardım edin, polisi ararsam bir şekilde daha beter dövmesinden korktuğum için sesimi çıkaramıyorum ne olur bir akıl verin bana ne yapabilirim ????