Mesajı Okuyun
Old 22-12-2017, 14:58   #65
ersintoker

Varsayılan Ah albayım ah!

Ah albayım,,, hele ben hele ben albayım, nasıl üşüyorum bir bilseniz,,, kadınlar daha mı çok mu üşüyor ne,,, dondum dün gece,,, tabii tabii sizi de tahmin edebiliyorum albayım,,, hem biliyor musunuz ben sıcağı çok severim albayım, sizi çok iyi anlıyorum o yüzden,,, geçen hafta iyiydi havalar birden soğudu,,, tamam albayım ben yoldayım şimdi, minibüste yani,,, yok, bir işim vardı da karşıya geçmiştim, ordan,,, ama biraz zaman alır, tamam anladım, ben şimdi arıyorum Cüneyt’i,,, Cüneyt kim mi albayım, apartmanın kalorifercisi,,, siz yöneticiyken de o vardı tanırsınız mutlaka,,, tamam ben size döneceğim albayım,,, ha evet geçen hafta Kıbrıs’taydım albayım,,, nasıl çıkartma mı? Anlayamadım albayım,,, ha şimdi oldu, Kıbrıs harekâtında,,, işte arada bir oraya kaçıyorum albayım, dedim ya sıcağı seviyorum,,, nasılsa yalnızım ya, akşam karar verip sabah uçuyorum,,, hem ada havası falan bir başka oluyor,,, yalnızlığa da iyi geliyor,,, efendim? Ha bilmem ki, ne desem şimdi,,, hiç beklemiyordum da şaşırdım birden,,, nasıl olur ki,,, ha ha ha, beni çok güldürdünüz albayım,,, neyse Cafer’i arıyorum ben şimdi hemen,,, hay allah Cafer de nerden çıktı,,, Cüneyt’i, Cüneyt’i,,, tamam albayım ben döneceğim size,,, hayır Kıbrıs’tan değil albayım,,, telefonla haber vereceğim dedim, hemen, birazdan,,, Tehlikeli Oyunlar’dan bir pasaj gibi oldu ya albayım,,, Oğuz Atay,,, albay değil albayım,,, Atay, Atay,,, neyse arayacağım ben sizi…