Mesajı Okuyun
Old 31-01-2015, 08:52   #1
Konuk

Varsayılan Akciğere pıhtı

merhaba ben 09/01/2015 de özel bir hastanede bir ortapedi Profösörü tarafından ayak bileğimden titanyum tel takılarak ameliyat edildim doktorum bana 2-2.5 hafta fazla haraket etmememi söyledi hastaneden yaklasık 3 gün kadar sonra taburcu edildim yanlız doktorumun bana yazdığı iki ilaç vardı biri antibiyotik biri cok sıradan bir agrı kesici eve geldiğimde yatış ve ilaç baZın da söylediklerini uyguladım ıkı bucuk uc hafta sonunda kaburgamda be sırtımdan gelen o nefes kesen ağrı yuzunden ambulans cagırmak zorunda kaldım onlarda kuluctur dedi ama ıkı uc gun de devam etti için dayanamadım hastaneye gittim ve tahliller sonucu akciğere pıhtı attı söylendi bu binde birmiş tam zamanın da gitmişim çünkü ölümüme sebep olabılırdi sorum şu doktorumun bana kan sulandırıcı vermesi gerekmezmiydi yada bunun önüne geçilcek farklı birşey madem ki bunun ihtimali var ayrıca ambullansın tavrına ne demeli sırdımı dinlediği halde akciğerde birşey yok diyip bu ayakla beni bıraktılar lütfen bunun ile ilgili neler yapabilirim bana bilgi verin insan canı bu kadar ucuz olmamalı şimdiden teşekkür ediyorum.