Mesajı Okuyun
Old 22-10-2016, 10:39   #6
Konuk

aramızda 1000 km lik bir mesafe olduğundan diğer görüş günlerinde gelmiyordu. ancak ben çocuğu annemlerin evinden değil de başka bir ilçeden teslim ediyordum. çocuğuda şuan o ilçede okula kaydettirdim. ama dosyaya yada herhang bir yere o adreste oturduğumu bildirmedim. daha öncelerde bu adreste tutanak ile teslim ediyordum ve tutanakta bu adreste teslim ettiğim yazıyor.

bu adreste oturmamın sebebide orada başka birisiyle evlilik yapmamdan kaynaklanıyor. (resmi evlilik değil)

baba ile görüştüm icra başlatmıyor başlatmayacağınıda belirtti.

şimdi icra emri olmadan baba annemlerin oturduğu yere gidip benim orda hazır etmediğimi polis e tutanak tutturup sonrasında çocuk teslimine muhalefet ettiğim gerekçesiyle dava çılabilir mi?

polis icra emri olmadan tutanak tutar mı?
mahkeme dosyalarında adresim orası gözüküyor)açılsa bile eski tutanakları gösterip sürekli bu yerde teslim ediyordum ama çocuğu benden alabilmek için bu yola başvurdu benide aramadı arasa istediği yerde hazır ederdim diyebilir kendimi savunabilir miyim?

sadece 1 kez tutanak tuttursa yeterli olur mu? yoksa tekrar etmeyen olay denilip bu davanın kapanmasını sağlayabilir miyim?

teşekkür ederim.