Mesajı Okuyun
Old 18-03-2011, 03:22   #1
Konuk

Varsayılan Aldatmayı tanık yok ise nasıl ıspatlayabilirim?

Merhaba size birkac sorum olacak:
1- Eşimin beni aldattığını telefon aramalar ve mesajlar ile ögrendim, aradım sevgilisini inkar etmediler, dayak vs psikolojik şiddet te hat safhada oldugu halde evden kovmalar devam etti, evden ayrılıp ailemin evine gitmek zorunda kaldım, 2,5 yıldır ayrıyım bebeğim oldugu için çalışmıyorum, boşanma davası ile birlikte tazminat davası açmak istiyorum fakat aldatmayı nasıl ispat edebilirim, yardımcı olursanız sevinirim, tanık var fakat mahkemeye cıkmak istemiyorlar, bu durumda telefon arama kayıtları ve mesajlar delil olabilir mi? kullandıgı cep noyu 2 yıl önce kapattırmıs,olay 4 yıl once oldu,geriye dönük mesajlar kaç yıla kadar ulaşılabilir?

2-eşim ve ailesi benden herşeyi gizli tutardı,eşimin üzerine kayıtlı mal varlıgı var mı yok mu bilemiyorum, oturduğu ev kullandığı araba luks modellerden(ailesinin aldıgı), ailesinin durumu cok cok üst seviyede,
davada nafaka ve tazminat talep etmeden önce mi sonra mı ekonomik durum araştırması yapılır, ben neye göre ne kadar meblag talep edecegimi bilemiyorum, bana yol gosterirseniz sevinirim,
cevabınız icin şimdiden teşekkur ederim.