Mesajı Okuyun
Old 14-03-2010, 11:59   #9
Admin

Sayın av.araf,
Alıntı:
Yazan av.araf
Adminden sitemize üyelerinin öğrencilerden oluşacağı farazi dava bölümü koymasını rica edebilirsiniz.Böylelikle sizler bir olay üzerinde yorumlarınızı görüş ve önerilerinizi belirtebilirsiniz ve meslekte tecrübesi olan diğer meslektaşlarımızın sizlere yol göstermesi ile kısmen de olsa tecrübe sahibi olabilirsiniz.Bir meslektaşın ya da yardım isteyen bir vatandaşımızın sorularına cevap vermekte çekinebilir ya da kendinizden emin olmayabilirsiniz ancak olayları ve kişileri gerçek olmayan bu tür bir forumda çok rahat düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.
(ancak bu fikrimin uygulamasının mümkün olup olmadığı konusunda karar verecek en yetkili kişi Sayın Admin olacağından sadece bir tavsiye olarak değerlendirin , ve internet ortamında kendi imkanlarınızla böyle bir uygulama oluşturma imkanınız varsa sizler de çaba sarfedin)
Eğer siz de uygun görürseniz, bu konuyu ayrı bir başlık halinde site yöneticileri ile iletişim alanında açarsanız, biz "site hakkında tartışmala"r alanına taşıyabiliriz (siz doğrudan bu alanda konu açamayacağınız için bu şekilde önerdim) ve daha sonra tüm üyelerimizle birlikte tartışarak bir karar verebiliriz.

(not: Bu alanı düzenli takip etmiyorum, o nedenle bu başlık altına yanıt yazılırsa göremeyebilirim)