Mesajı Okuyun
Old 31-01-2012, 14:06   #1
Konuk

Varsayılan Eşim dini ve piskolojik baskı uyguluyor ve sürekli bana ve aileme hakaret ediyor.bezdirmeye çalışıyor

Sayın Yetkililer.Burada nerden başlasam neyi nasıl izahat etsem tam bilmiyorum ancak artık biryerden başlamam gerektiğinide biliyorum.
Ben 20 Yıldır çocuklarımın babası ile birlikte yaşamaktayım beraberliğin il 2 sene nikahlı resmi olarak geçti sonrası boşandık ama ayrılmadık beraber yaşamaya devam ettik.Çünkiş benim ailem evlenmemizi istiyordu onun aileside beni hiç istemedi ve bu yüzdende boşandık o zaman daha çocukta yoktu.ilk kzım 1999 2 kızım 2007 3 kızım ise 2010 doğumlu evlilik tarihi 1994 boşanma 1996 dır.
Eşim son 5 sene öncesine kadar gayet modern hatta fazla modern ve marjinal bir hayat bakış açısı olan ve bunu biranda değiştirip şimdiki hayatına bründü son 5 yılda azar azar başlayarak git gide arttı.Şİmdi evde aşırı başkı var hem bana hem büyük kızıma. sürekli ağır hakarette ve piskolojik baskıda bulunması hem bana hem aileme karşı.bana hayatı dar etmeye ve beni hatta tehtit etmeyede başladı .Bu hayata bakış açısından dolayı kendi ailesi ilede tüm fertleri ile çatışmada.Piskolojik olarak rahatsız paranoyak ve şizofreni eğilimli dakikası dakikasına uymayan bir yapıya sahiptir.
Aslında anlatacağım da çok şey var ama buraya nasıl sığsın.
Ön bilginiz olması sebebi ile yazıyorum bunları.
Şimdi asıl mesele bu birlikte yaşadığım şahıs çünki eşim diğemiyorum evli olmadığımız ve bana aRTIK YABANCI OLDUĞU İÇİN BENİ ONUN ADINA DÜZXENLENMİŞ OLAN KİRALIK DAİREDEN ATMA HAKKI VARMI HİÇ BİR EŞYAMI DA VERMEDEN.BEN KENDİSİNE NASIL VE NE TÜR DAVALAR AÇABİLİR KENDİMİ VE ÇOCUKLARIMI KORUYABİLLİRİM.SİNİRİNİ KONTROL EDEMEMESİNDEN DOLAYI DUYDUĞUM KORKU VE BANA BİRŞEY YAPMASI ENDİŞEM DAHİL GİDECEK HİÇ KİMSEM YOK VE MADDİ ANLAMDA HİÇ BİR İMKANA SAHİP DEĞİLİM.BEN BU ADAMA KARŞI NASIL KOYARIM NE YAPARIM ARTIK POİSKOLOJİK OLARAK SONA GELDİM EĞER BİRİLERİ BANA YARDIM ETMESSE SONUÇ ÇOK KÖTÜ OLACAKlÜTFEN YARDIM ELİ UZATIN BANA BİLGİ VERİN DELİ OLACAĞIM ONUN DA AMACI BU