Mesajı Okuyun
Old 13-04-2010, 07:26   #62
supernatural

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
http://www.turkhukuksitesi.com/showthread.php?t=41130

Daha önce yukarıdaki linkte bir toplantı düzenlemeye çalışmıştık ama benim tarafımdan çıkan bir aksilik nedeniyle ve genel olarak bir çok kişiye uymadığı için bu toplantıyı ertelemek durumunda kalmıştık.

Buraya yazdığım gibi 24 Nisan benim için hali hazırda uygun bir tarih olmasına rağmen 23 Nisan da ne yazık ki 24 saat nöbetçiyim. Yani gelebilirim ama zorlukla ve de yorgun olarak. Çok keyifli ve neşeli olabileceğimi sanmıyorum.

Önceki mesajımda da yazdım. THS toplantıları elbette güzel ve neşeli geçiyor ama herkese uyan bir tarihte olduğu zamanlarda.Kendi adıma söylemem gereken şu var ki, benim gelişim ya da sadece çok az kişiye uyan bir tarihte toplantı yapılmasını düşünmenin uygun olduğunu düşünmüyorum.

Ve de özellikle Sn Ege nin düzenlediği bir toplantıya kendisine uymayan bir tarihe toplantı demiyorum görüşme bile düzenlenmesini bunu da buraya yazılmasını da onaylamıyorum.

Henüz anketi bile işaretlemedim gelip geleceğim belli olmadığı için, oysa hem Ataköy hem de Ankara için kesin bir tarih olduğu için hemen işaretlemiştim. Lütfen bu durum da dikkate alınsın ve ev sahibi Sn Ege nin uygun gördüğü bir tarih üzerinde anlaşılsın. Bana uygun bir tarih olursa seve seve katılırım. Ama uymazsa da süperkardeşim ve Sn Konyalı yla tanışmak için beni toplantı bağlamaz.

Gezmek istediğim bir hafta sonunda pat diye kapılarına dayanırım olur biter.

Süperkardeşime Not: Süperkardeşim toplantı tarihini katılabilecek üyeler belirlerse daha güzel olur düşüncesindeyim. Hem uzağım hem de nöbetlerim dolayısı ile bir çok kişinin bana uyacağı bir tarihe uymasını kimseden bekleyemem. Kaldı ki bu yaza girmeden ama hafta içi ama hafta sonu ben seni toplantıdan bağımsız şekilde zaten tenhada bulacağım. Bence bizim görüşmemizi toplantı olarak düşünmeyelim ve en başa yazdığım link üzerinden olabilecek planlarımızı yazmaya devam edelim.

Nur abla,
Ben açıkçası sen ve Suat Baba gelebilirim dediği için o tarihte düzenlemeyi düşündüm.Hatta bu konuyu senle telefonda da konuşmuştuk.Neyse başka sefere artık.izmir'e geldiğinde beklerim