Mesajı Okuyun
Old 04-07-2010, 11:12   #1
Konuk

Varsayılan Evlililk Olmadan Beraberlik,Şiddet ,Kadının ve Çocuğun Hakları

Merhaba.Ben 2006 dan beri imamnikahlı olarak bir memurla yaşıyorum.Kendi gelirim çok iyidi. Bu sürede 2 Dükkan bir Arsa ve milyarlar değerinde bir kaç malzeme daha alındı bilgisayar gibi şeyler. Bu adam malların hepsini babasının üzerine yaptı paraları yediler ailecek. Kendi çocuklarını özel koleje yazdırdı okutuyor.Ben mallarımı geri istediğimdede şiddet uygulamaya başladı 4 kez hamile kaldım. Yaşayan bir oğlum var diğerleri dayak yemekden düştü. İlk evliliğimden 2 kızım var. Benim herşeyim gitdikten sonra kendimize kızlarımla yani yeşil kart çıkarmak zorunda kaldım. Fakirlik belgesi imzaladım. Çok ağırıma gidiyor milyarlar kazanan bir kadındım. Şimdi babası memeleketinde benim mallarımın üzerinde oturuyor kendine dükkan açmış ganigani para kazanıyor ve ben elimde yeşil kartımla ve fakirlik belgemle ortadayım. Haklarımı nasıl geri alabilirm oğluma nafaka kendime tazminat ve dükkanlarıma geri alabilirmiyim.Gelir belgelerim herşeyim var kendi işyerim vardı tüm faturalar benim adıma kesildi vergi levhama kadar herşey duruyor. Onun babasına gönderdiği paralar vs. de bankadan çıkar nihayetinde.Lütfen bana yardımcı olun şu an avukat tutacak durumum asla yok ve bu adam halne gelip gidip bana şiddet uyguluyor. Hiçbirşeyimide geri vermeyeceğini söylüyor.