Mesajı Okuyun
Old 14-02-2023, 14:41   #7
Konuk

Habibe Hanım hergün size o kadar çok dua ediyorum ki, Rabbim işinizi,gücünüzü rast getirsin, gönlünüzden ne geçiriyorsanız ettiğiniz bütün duaları Rabbim kabul etsin,size hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin inşallah.
ben eve gelen psikoloğada beni arayan asayişdeki polisede eşimi apartmanın içinden çıkarken gördüğümü sığınaktaki kilerden erzaklarımızı aldığını söyledim, sadece size birşey yaptımı dediler bende bana birşey yapmadı ama eşimi görünce çok korktum her an sığınaktaki kilerimizden birşeyler almasından rahatsız olduğumu söyledim hiç ilgilenmediler. Kararda bulunduğu,konuta,okula,iş yerine yaklaşamaz yazdığı halde pek önemsemediler. kızımı arayıp rahatsız ettiğini de söylediğimde çok ilgilenmediler.
bende boşanma davası açtım 13 şubatta, uzaklaştırma kararım 20 şubatta bitiyor. bu sebeplerden dolayı tekrar uzaklaştırma kararı uzatılabilir mi, bana elinde somut birşey yok karar uzatılamaz dediler. ben gene de dilekçemi yazacağım, boşanma davası açmış olmama uzaklaştırma kararının uzatılması için yeterlimidir. teşekkür ederim.