Mesajı Okuyun
Old 13-04-2008, 20:47   #4
süleyman zengin

" Lanet olsun benim bu içimdeki insan sevgisine" (Kurtlar Vadisininin meşhur veciz sözü)söylenecek çok söz var ancak şunu söylemek istiyorum. Buldunuz bir günah keçisi vurun adliyelerde nesebi belli olmayan icra dairesi çalışanlarına.
1_İcra Dairesi çalışanlarını bakanlık sevmez, ( yolluklarımızı elimizden aldılar),
2-Savcılık sevmez (en ufacık yardım etmez kırtasiye ihtiyaçlarını karşılamak ve hiç bir icra müdürüne oturması için sandalye ve masa vermez, mevcut masa ve sandalyeler hakimlerin - savcıların kullanmadığı eskimiş esyalarıdar yada memurlar kendi paraları ile almışlardır.
3- Adli Yargı Komisyonları sevmez çünkü katip vermezler. Katip verseler bile işlerine yaramayan katipleri verirler.
4- Bizimle çalışan bizim çalışma koşullarımızı bilen ve bizim çektiğimiz sıkıntıların bizimle yaşayan avukatlar olarak bilirdim ama demek ki yanılmışım. Şunu da şimdi rahatlıkla söyleyebilirim ki bizi avukatlar da sevmezmiş (Onbinlerce dosya arasında kaybolan bir dosya yüzünden bile kastan yaptığımız düşünülerek şikayet ediliriz.
Söylenecek çok söz var ama başta da söyledim ya " Lanet olsun benim şu içimdeki insan sevgisine" başka bir şey yazamayacam. Ama şu kesin emekli olurken beni idam edeceklerini bilsem " Alın atınız.. deyip çekip gidecem köyümün dağlarına yayalalarına...