Mesajı Okuyun
Old 31-01-2007, 14:24   #66
Ayşegül Kanat

Bu konuda yeterince konuşuldu ama güzel yurdumda olaylar bitmiyor ki.

İstanbul’un göbeğinde, hastane bahçesinde tecavüz dehşeti
" ‘Ağzımı bantladı’
Saldırganın kaçmasından sonra çalıştığı kuruma giden M.Ü. olayı iş arkadaşlarına anlattı. Polise haber veren arkadaşları tarafından hastaneye götüren M.Ü.’nün sol elinin parmaklarının kopma noktasına geldiği belirtildi. Eline dikiş atılan talihsiz kadın daha sonra Ataköy Polis Merkezi’ne giderek ifade verdi. M.Ü. olayı şöyle anlattı: “Kurumda, çocuk bakıcılığı yapıyorum. 23.00 - 07.00 vardiyasında çalışıyorum. Üst geçitte bir kişi önümü keserek, ’Bu saatte burada ne işin var?’ dedi ve bıçak çekti. Bıçak zoruyla ve döverek beni Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nin ağaçlık alanına götürdü. Bağırıp yardım istememe rağmen sesimi duyuramadım. Boğuşmaya başladım. O sırada elim kesildi. Saldırgan elimi ve ağzımı koli bandıyla bağladıktan sonra tecavüz etti.''

Saldırganın sorduğu soruya bakar mısınız? İşte, kaç haftadır söylemeye çalıştığımız böyle bir şey. Kış aylarında olduğumuz için "mağdure" lahana gibi giyinmiştir. Dolayısıyla giysiyi "davetiye" olarak görmeyen saldırgan bu kez ikinci bahaneye sarılmış ve mağdureye tecavüz etmiştir. Saygılar.
Haberin ayrıntıları için:http://www.milliyet.com.tr/2007/01/31/son/sontur10.asp