Mesajı Okuyun
Old 02-03-2017, 19:42   #14
Av.MustafaCOŞKUN

Alıntı:
Yazan Av. Merve Akgün
Herkese merhabalar, konuyu görünce yorum yapmadan geçemedim. Ben de 4 gün önce kendi ofisini açmış ve toplamda 3 aylık çiçeği burnunda bir avukatım. Henüz bunu söylemek için erken olsa da, kendi işimin patronu olmayı, sigortalı olarak çok iyi şartlarda çalıştığım bir ofise değişmeyeceğimi biliyorum. Umarım zamanla bu piyasada tutunabilecek noktaya geliriz. Kararınızı canı gönülden destekliyor meslek hayatınızda başarılar diliyorum sevgili meslektaşım.
Sayın Meslektaşım,
İlerleyen zamanlarda aynı yollardan geçecek biri olarak merak ettiğim birkaç husus var. Tek başına ofis açmak mı yoksa 2 yada 3 kişi şeklinde biraz daha kalabalık bir yapı mı tercih edilmeli?
Özellikle elde sermaye olmaması durumunda hangisi daha etkin bir yoldur. Ayrıca sadece sermaye olarak değil bilgi paylaşımı olarak da birden fazla kişi olmanın daha faydalı olduğu kanaatindeyim;ancak ortaklık zor zanaat.
Çok klasik bir soru belki ama hep güncel bir soru muvekkil edinmek adına neler yapmak lazım ? Kıymetli üstatlarımizın özellikle müvekkil edinme noktasındaki değerli görüşlerini merak ediyorum.