Mesajı Okuyun
Old 16-12-2003, 17:49   #8
karslıoğlu

sayın,Denizsu ; öncelikle kolaygelsin durumunuzu tam olarak anlayamayız ancak,kolay olmadığı kesin allah güc ve sabır versin.

zannediyorum hukuk benim sorunlarıma çare olamıyor hissine kapılmışsınız,yukarda arkadaşların yazdıkları genelde aynışeyler bunlara katılıyorum fakat içinde bulunduğunuz durumu hakimr tam olarak anlatabilmek sizin ve avukatınızın elinde ,aslında bu tip genel sıkıntıların hukukta çözümü var,hukuk davaları caza davaları gibi kesindelil ilkesi gibi şüpheden sanık faydalanır ilkesi gibi kesin sınırlamalara dayanmıyor bunedenle cocuğunuzun özel durumlarını ( okul,bakıcı,spor ihtiyacının karşılanma zorunluluığu v.s) hakime bulabileceğiniz aklınıza gelebilecek tüm ,yöntem ve delillerle ispat edebilirsiniz bukonuyla ilgili net bir içtihat bulabilmiş değilim ancak bununda çok gerekli olduğunu sanmıyorum ,komşularınız,dr raporu,cocuğunuzun öğretmeni,eşinizin iş arkadaşı, emsal olabilecek hemen hemen aynı durumda bir aile v.s gibi delilleri tekrar gözden gecirip avukatınızla beraber hakimi ikna etmenin mümkün olmasınıdiliyorum.Saygılarımla...