Mesajı Okuyun
Old 25-11-2017, 19:48   #1
Konuk

Varsayılan Alkolik eşimden şiddet görüyorum

Evleneli 2yıl oldu ve 2aylık kızımız var.sorun evlendikten sonra takılarımı alıp harcamayla başladı çok içtiğini bilmiyordum, içtiğinde ne yaptığını bilmiyor ve iyice artırdı annesinin kışkırtması ile yaptığını ve takıları birlikte bozdurup harcadıklarını düşünüyorum.bunu söylediğimde beni annesinin yanında dövdü.kendi ailemden destek görmedim.gidecek kimsede olmadı. Şuan bu içki ve dayak olayı işkenceye dönüştü psikolojik olarak sürekli küfür hakaret içip gece çocuğu ve beni uyartıp saçma sapan akla sığmayacak şeyler anlatıp bağırıyor. Beni birçok defa ölümle tehdit etti.ve annesini çağırıp özür diletip aileme hakaretlerde bulundu.şu sıra çocuğa takılan takıları bozdurup içki alıyor maaşı dolgun olmasına rağmen hep borç içinde. Işten bebek yüzünden ayrıldım ve maddi olanağım yok.beni evden atmakla tehdit ediyor. Bir çözüm bulmaya çalışıyorum. Annesi site yönetiminde ve sürekli site parasını zümmetine geçirip avanta sağlıyor işlerden anne oğul malesef haysiyet düşürücü işler ve yaşam sürüyor benide buna zorluyorlar. Çözüm bulamıyorum.