Mesajı Okuyun
Old 03-11-2013, 12:00   #1
Konuk Ayşıl

Varsayılan Telefon kayıtlarımı eşimin tespit edebilmesi

merhaba,
ben yaklasık 10 yıldır evliyim ve eşimle problemlerimiz var. kendisi anlayışsız ve kıskanç birisi. Benim kimseyle telefonla görüşmemi dahi istemiyor. Kullandığım hat eşimin üzerine. Artık boşanmayı düşünüyorum ama bunu söylediğim anda biliyorum ki hayatımda birisi var sanıp şüphelenecek ve araştırma yapacaktır. Ben kimseyi aramadım ama beni son 3 aya kadar bir sürü kız erkek eski arkadaşlarım hep aradılar.
1) Eşim kendi üzerine olan hattı arayanlara savcılık kanalıyla hangi bahaneyle ulaşabilir? Rahatsız ediliyorum derse savcılığın buradaki tutumu ne olur? Örneğin bu hattı sen mi kullanıyorsun diye sorar mı? Her başvurana savcılık olumlu yanıt veriyor mu ? Böyle bir bahaneyle ne kadar eski bir tarihe geri dönülebilir?
2) Diyelim ki başvurusu kabul edildi. Arayanlar listesi eline tutuşturulup gönderiliyor mu yoksa şikayet konusuna göre savcı mı bakıyor numaralara ? Hangi tarih hangi numara diye sorar mı eşime ?
Bunlar benim için önemli çünkü beni erkek arkadaşlarımın aradığını öğrenirse hem beni boşamaz hem de şiddete maruz kalırım. Tüm Türk Kadınları adına
teşekkür ederim. Saygılarımla.