Mesajı Okuyun
Old 11-10-2003, 17:14   #4
av.külcü

Alıntı:
Doktora gitme konusunda oldukça ihmalkar davranıyoruz.

Sayın Şenay;
Çok haklısınız.. En büyük hatayı da burada yapıyoruz.Arabamızdan en ufak bir ses gelse hemen sanayiiye veya servisine koşuyoruz ya da cep telefonumuzun bir tuşu bozulsa hemen vakit geçirmeden tamire koşuyoruz, ancak kendimize aynı şekilde davranmıyoruz... Kendimizi ihmal ediyoruz..
Fakat bir hususu sizlerle ve tüm okuyanlarla paylaşmak istiyorum.. Ben tam tersi bir insanım.Yani en ufak bir rahatsızlığımda doktora koşan biriyim.. Benim yaşadığım ise doktor hatası...
Tümörüm iki yıl önce tespit edildi ancak büyük bir sorumsuzluk örneği olarak radyolog raporunda şüpheli bir kitle olduğundan bahsedildiği halde üzerinde durulmadı, önemli olmadığı söylendi. İki yıl sonra kendi kendimi elle muayenemde koltukaltıma yakın bir yerde metastaz kitlesini yakaladım.. Çok şükür geç kalınmadı ama sınırda yakalandı, bu nedenle sıkıntılı bir tedavi dönemi geçirdim.
Buradan bütün kadınları,kadın yakını olanları uyarmak istiyorum. MAMOGRAFİ VE ULTRASON YAPAN RADYOLOĞUNUZU ÇOK İYİ SEÇİN VE EN UFAK BİR TEREDDÜTTE BİR BAŞKA RADYOLOĞA VE GENEL CERRAHA GİTMEYİ SAKIN İHMAL ETMEYİN.. Kendi kendinizin doktoru olun..
Sağlık kolay kaybediliyor zor bulunuyor..
Saygılarımla..