Mesajı Okuyun
Old 22-07-2017, 20:00   #1
Konuk

Varsayılan Psikolojik şiddet ve zorla anlaşmalı boşanma

3 yıllık evliyim.bu süre içinde 6.aydan itibaren devamli boşanma tehdidi, olmayacak sebeplerden huzursuzluk yaratma,psikolojik siddet gördüm.2 yaşında kizimiz var..evin ve çocuğun sorumluluğunu yerine getiriyor ama bana karşı aşağılama, küfür, susturma, sustugum halde devamlı beni "çenenden bıktım, dirdirindan bıktım şeklinde azarlama, ..son dönemde birliktelik yok, sordugum halde baskasi yok diyor ispatlayamam ama var, bunun önemi yok benim için mesele onun istediği için olduğu halde sebep olarak beni göstermesi...en sonunda siddetin dozunu son haddine cikararak gelmezsen mahallede rezillik çıkar diyerek adliyeye gittik yavrumuzla beraber anlasmali bosanma için dilekçe verdik..nafaka istersen bankadaki 50.000 ytl paranın yarısını talep ederim dedi...ben çocuğuma bakarim diyor ama hicbir resmiyet olmadan guvenmiyorum.cennetle cehennemi birarada yasatti..3 gün cok iyi, 5 gün hakaret azar hiddet siddet, fiziki müdahale yok ama agzini yüzünü kirarim, dagitirim..senin dilini koparmak lazim...hep ayni laflari duymaktan deliye dondum..3 yıldır bu insana "ben sana ne yaptim"diye sormaktan deli oldum.son bir hafta 2 yaşındaki mutlu yavrum onun bana uyguladığı hiddet ve şiddet, aile icindeki gergin durumdan dolayi ve benim yani annesinin psikolojisinin bozukluğu yavruma sirayet etti.durup dururken korkuyorum diyerek cirpinarak bana sariliyor..bu arada kizina sevgisi tam ama evde huzur yok...ne yapmam lazım.kendime nafaka istemeye korkuyorum...gördüğüm psikolojik şiddeti sineye cekip kendisi de bana dava acmisken anlasmali bosanip bu eziyetten biran önce siyrilmaya mı bakayim bosanip kurtulayim mi?