Mesajı Okuyun
Old 31-01-2008, 17:05   #1
ege

Varsayılan "sektörünün lideri bir hukuk şirketi" !

sevgili meslekdaşlarım,

Hukuk mail grubunda bugün yayınlanan bir ilanı aşağıya kopayalıyorum.

burada özellikle üstünde durmak istediğim ibareyi de başlık olarak seçtim.

"sektörünün lideri bir hukuk şirketi" tanımlamasının reklam yasağı içinde değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum.
Nasıl bir "sektörde", nasıl "liderlik" yapan bir "hukuk şirketi" doğrusu çok da merak ettim.

düşüncelerinizi merakla bekliyorum.

Saygılar.

Alıntı:
Sektorunun lideri bir hukuk sirketi icin asagidaki profile sahip “ Marka Vekili Avukat” aranmaktadir.

Sorumluluklar:
1- Musteri kurulusun talep ve ihtiyaclarinin takip edilmesi/gerceklestirilmesi, tum formal yazismalarin yurutulmesi,
2- Marka haklarinin elde edilebilmesi icin gerekli arastirma, basvuru, itiraz, tescil, yenileme ve tescil sonrasi islemlerle ilgili danismanlik hizmetleri sunma; bahsi gecen islemlerle ilgili surecleri takip ederek musteri kurulusa raporlama,
3- 2. maddede belirtilen islemlerin Turk Patent Enstitusunde (T.P.E.) takibi ve gerceklestirilmesi, raporlanmasi,

Profil:

T.P.E. ile iliskileri yurutmede musteri kurulusa gereken uzmanlik destegini verecek bilgi ve deneyime sahip
Konusunda en az 2 yil deneyimli,
Universitelerin Hukuk Fakultelerinden mezun,
Yetkin seviyede Ingilizce dil bilgisine sahip (bu ozellik mutlaktir),
Tercihen T.P.E. sertifikasi sahibi olan,
Marka ve Patent konularinda kariyer yapmayi hedefleyen,
Analitik, prezantabl, yazili ve sozlu iletisim becerileri guclu,
Dinamik,esnek ve tempolu calisabilecek,
Askerlik hizmetini tamamlamis, (erkek adaylar icin)
30-35 yas araliginda,
adaylarin MS Word formatinda hazirladiklari ozgecmislerini "MV" referansi ile
en gec 07/02/2008 tarihine kadar İsim kapatılmıştır@yahoo.com adresime iletmelerini rica ederim.

Tum basvurular gizlilik ilkesi icerisinde degerlendirilecek ve mutlaka cevaplandirilacaktir.

Saygilarimla,

(İsim kapatılmıştır)
IK Danismani