Mesajı Okuyun
Old 12-09-2020, 19:49   #1
Konuk

Varsayılan Doktor ihmali

Merhabalar öncelikle 30 yasındayım önçaprazbagdan özel bir hastanede amelıyat oldum taburcu oldum ve 3 gün sonra yüksek ateş terleme kan tükürme şikayetleriyle devlet hastanesine gittim yapılan işlemlerde akcıgere pıhtı attıgı akcıger embolı hastalıgı teshısı koyuldu ve 14gun hastanede yattım çok kötü günler yaşadım psikolojik olarak yıprandım ve damar acılmadı kan sulandırıcı ılac verilerek taburcu edıldım ve suan ne kadar ılac kullanıcagım bellı degıl belkı omur boyu bile kullanabılırmısım nefes alırken zorluk cekıyorum baya sıkıntılı durumum yani hayatımada mal olabılırdı sonra ortopedi amelıyat oldugum doktora geldım dıkısler ıcın hocam dedım boyle boyle oldu amelıyat yuzunden oldugu ıspatlı oldugu halde reddetti davranısları degıstı ılgısız davranmaya basladı ortopedı amelıyatlarından sonra doktor kan sulandırıcı hapları yada varıs corapı vermesı gerekıyormus kan pıhtı rıskı ıcın ama bızım doktor hıcbırsey vermeden benı taburcu ettı ya benı bılgılendırseydı ben kendı cebımden gıder alırdım ılacı psıklojım alt ust oldu ve dava açmak istiyorum hukuk yolu varmıdır hocam? Tesekkur edıyorum