Mesajı Okuyun
Old 19-01-2015, 02:06   #1
Konuk

Varsayılan Tehdit mesajı, şikayet ve kovuşturmaya yer yoktur kararı!

bundan 5 6 sene önce reşit olmadan önce beraber olduğum kişi, zaman içinde benden fotograflar istemeye başladı. kendisi erkek arkadaşımken bana yaptıkları yuzunden ilişki fotograf isteme ve benzeri konuşmalardan dolayı boyut değiştirdi. kendisine attıgım fotografları ısrar zorlama ve üstümde yarattıgı psikolojik durumlar dolayısıyla atıyordum. kendisiyle görüşmeyi kesip fotograf atmayı bıraktım. fotograflarımı silmesini istedim. silmeyecegını söyledi. bir süre sonra da bana fotograf atmazsam bunları yayınlayacagına dair tehdit mesajları atmaya basladı. bu sureclerın tamamında düzensizde olsa psikiyatisrlere gitmeye basladım. hayatım kabus oldu. sonunda 2 yıl once karşı tarafın ailesine durumu anlattım ve fotograflarımın silinmesini istediğimi söyledim sonra savcılıga basvurdum her seyı anlattım. mesajlasma tarıhlerını yasanan olayların tarıhlerını. fakat savcılık karşı tarafından ifadesini de aldıktan sonra aradan zaman geçmesi somut delil bulamama ve doktor raporu aldırmama isteği gibi sebeplerle kovuşturmaya gerek olmadıgına karar vermiş. adresmden tasındıgım için bana tebligat ulaşmadı. doktor raporu aldırmama isteği gibi bir durumda yok.telefon görüşmeleri de dikkate alınmamış durumda kapatıldı. şuan karşı taraf bana dava açmak istiyor. hangi sebeplerle açabilir? bu fotograflar ilerde bana herhangi bir sıkıntı yaratabilir mi? tekrar başvurup dava açabilir miyim? nasıl bir yol izlemeliyim? karsı taraf hayatına devam ederken ben hala ahlaki sebeplerden oturu yasamak adına hiçbirşey yapamıyorum eve kapanmış durumdayım.ne yapmalıyım objektif olarak yanıtlarsanız sevinirim.