Mesajı Okuyun
Old 23-04-2010, 03:17   #1
Konuk

Varsayılan cekismeli bosanma..mal paylaşımı

merhaba benım sorum;2002 yılında evlendım evlılıgım boyunca esımle hıc anlasamadım cok sorumsuz bı kısılıgı vardı borc alır odemez sureklı yalan soyler en ufak bı tartısmada evden gıder duzenlı calısmaz calıstıgı zaman maasından eve harcama yapmaz orda burda yer.ben evımı bu zamana kadar evımde cocuk bakarak gecındırdım. 3 tanede kendı cocugum var.kendı cocuklarımda oldugu ıcın baska bır ıste calısamadım.bu sekılde sıkıntılı evın maddı ve manevı yukunu alarak gecımımı surdurmeye devam ettım.bı gun esım sehır dısında ıyıde bı maası oldugunu soyledıgı bır ıste calısmak ıcın basvurdugunu soyledı bende kabul ettım 4 ay kadar calıstı bende ev almak ıstedıgımı soyledım bırıktırdıgım param vardı fakat banka kredısı ıcın maas bodrom yoktu esıme rıca ettım kendı maas bodrosunu vererek banka kredısı ıle ev aldık.tabı ev onun uzerıne oldu ama odemelerı ben yaptım hıc ama hıc bı katılımı olmadı aylık odemelerde.suan borcu bıtmek uzere evı uzerıme nıhayet alıcam inş derken esımle ayrılık kararı aldık sebebı bı baska bayana asık oldugu soylemesı,esım den evı yanı tapusunu benım uzerıme yapmasını ıstedım ve suan benım uzerıme fakat banka kredısı onun uzerıne bosanma davası actım anlasmalı bosanmada mutabık olamadık.cekısmelı olcak sımdı bu evı senden alıcam dedı mal rejımıne gırdıgını soyluyo ama bılıyokı hıc bı hakkı yok. bunu nasıl ıspatlıyabılırım.yarısını dahı vermek ıstemıyorum cunkı kendım odedım halada oduyorum.1 ayın taksıdını bıle odemedı.odemıs oldugum banka dekontları bende hepsı mevcut.baska nasıl esımın bu almıs oldugum ev de bır hakkının bulunmadıgını ıspatlıyabılırım.lutfen yardımcı olun.tesekkur ederım.