Mesajı Okuyun
Old 18-09-2005, 09:01   #5
ser33

Avukatım zaten takip ediyor ama bana fazla bilgi vermeden yoluna devam ediyor ve ben 1 senedir kiracı çıkacak diye bekliyorum. Benim burada yazıp sizlere anlatmamdaki amaç öncelikli olarak bu siteye giren tüm arkadaşların bilgi sahibi olması ve ileride başlarına gelebilecek bu tip bir konuda tekrar yanlışa düşülmemesi ikincisi ise bu konuda bilgi sahibi olan tüm arkadaşların yorumlarını alarak daha doğru ve hızlı yol izlemek. Tabiki tam manası ile davayı bilmek mümkün değildir. Forumdaki bir çok konuda da yapılan yanıtlardan Anlıyorumki karşı tarafında haklı olabileceği düşüncesi ile ortadan bir yol izlenmesi tercih ediliyor.
Ancak anlatılan konu üzerinde kanunlar çerçevesi içersinde yapılabilecek her şeyin anlatılması siteye girenlerde dahil bilgilendirilmiş olacaktır. Derdi olmayan bir insan saatlerce yazıp bu siteden yardım istemez düşüncesindeyim. Diğer bir konu ise İster kiracı olsun, İster ev sahibi hangisi yaparsa yapsın mahkemeye sahte bilgi vermek mahkemeyi yanıltmak, sahtekarlıkla işlerini götürerek kanunların açıklarından faydalanarak ayakta kalmaya çalışanlara sonuçların ne olacağını ve mağdur olanların neler yapılması gerektiği bilgi sahibi olan kişiler tarafından anlatılmalıki o zaman bu site amacına ulaşmış olsun. Tabiki bilgi ve ve emek istiyecektir. Bilgisini anlatarak emek sarfeden arkadaşlarada teşekkürü bir borç biliyorum.

Saygılarımla,