Mesajı Okuyun
Old 20-02-2002, 20:23   #1
Umut

Varsayılan İnternet Uzerinden İş Anlaşması

Amerika'da oturan M adli sahis ile, internet uzerinden bir web tasarim anlasmasi yaptim. anlasma ozetlemek gerekirse soyleydi:
Bir ana sayfa tasarimi ve bir ornek arka sayfa tasarimi yapacaktim; taslak uzerinde anlsama saglandiginda hesabima 150 dolar; tasarim tamaiyla sonuclandiginda ise 350 dolar daha alacaktim.

SONUC:

Tam site tatariminin tamamina bitmesine yakinken ve taslak uzerinde cok onceden anlasmamiza ragmen; is anlasmasi karsi taraf tarafindan iptal edildi. Ayrica; site tasarimini hic bir sekilde kullanmayacaklarini ve sistemlerinden bu tasarimi sildiklerini bildirdiler.

Ama ben daha onceden; taslak uzerinde anlastigimizdan dolayi almayi hak ettigim 150 dolari alabilecegimi dusunuyorum Bu konuda yanlis mi dusunuyorum; yoksa dogru mu?

Ve eger hakli isem; karsi taraf Amerika'da oturan bir Turk olduguna gore; hakkimi nail arayabilirim..

Cok tesekkurler ve acil; cunku henuz mail aldim; anlasmanin iptal edildigine dair ve bir cevap yazmadan once asal dayanaklarimin ne oldugunu merak ediyorum.