Mesajı Okuyun
Old 11-08-2008, 12:51   #29
duyurucu1

Mutlu Süre şartlı ortaklık teklifi

Alıntı:
Yazan Stj.Av.Emin
5 yıl beklemeye gerek yok bence bana iki yıl süre tanırsanız yeterli. Bir insanın kendine güvenmesi kötü bişey değildir sanırım.Ben ziyadesiyle güveniyorum kendime.Zaten kendimi avukatlık yapmayada mahkumetmiş değilim etmem de deli gönlüm eserse heran başka bir işe girebilirim.Mesela ticaret veya simit satmak.Benim umudumu kıran insanların umudunu kaybetmesidir.Daha sonra ayrıntılı cevap verceğim diğer sorularınıza şuanda biraz meşgulüm.

Saygılarımla

Sevgili STJ Avukat Emin,

Aha ben sana 2 yıl süre tanıdım.Hatta 2 yıl'a 2 gün daha ekledim.Tamam mı?

Sendeki azime inanıyorum vede güveniyorum.

Bence de insan simit satıp hayatta kalmaya razı olduktan sonra her şeyi yapabilir.

Ben sana bir sır vereyim.Laf aramızda ben eski simit satıcılarındanım.Sonra ne mi oldu?Garsonluk.Sonra 1.Yüksek okul.Hızımı alamadım 2.Yüksek okul.daha beni tutmaslardı okumaya devam edecektim.

Şuanda kimseye borcum yok.Alacağım da.Yani demem o ki simit satmaya razı isen huzurlu bir çalışma ortamı da sağlayabilkirsin.Yok ama "illa kazanacağım!İlla kazanacağım!"diye streslere girersen ceb kuyu gibidir doldurmakla dolmaz.Ama çalışma azmine destek çıkıyorum.

Hem belli mi olur 2 sene 2 gün sonra bakarsın ortak bile olabiliriz.Seninle ortak olur Türk Hukuk Sitesindeki Dostlara sevinç kaynağı oluruz.

Selam ve sevgiyle kal