Mesajı Okuyun
Old 17-02-2010, 11:48   #46
netya

Sn. av. gokcen,
Mevcut durumunuza çok sevindim, Sizin gibi güzel örnekleri duyunca çok mutlu oluyorum. Ne yazıkki etrafım başarısızlık örnekleriyle dolu biri de tuttursun ve devam etsin diyorum ama yok özellikle bayan meslektaşlarım büro açmayı deneyip pişman olup tövbe ederek kapatıyorlar ve bende çok etkileniyorum bu ortamdan.
Mesleğimin 5.yılındayım, 3 yıldır bir şirkette mutsuz bir şekilde avukatlık yapmaktayım, ortam rahat tek avukatım ancak iş kesinlikle tatmin etmiyor ve artık mutsuzluğumun farkındayım,
İkilemdeyim tek hayalim olan büro açmayı istiyorum ama bir taraftan başka şirketlere başvuruyorum.
Şöyle ki psikolojik durumumun artık adliye ortamını özellikle haciz ve icraları kaldırmayacağını düşünüyorum,İstanbuldaki ortam hepinizin malumu. Ve bende şirkete girmeden önce çok çekenlerdenim. Müvekkil bulmakta çok zor elbette ancak özellikle adliye ortamı tüylerimi diken diken ediyor hevesimi kırıyor Kendi işimi kurmayı bu kadar istiyorsam neden İstanbula geldim diye düşünmeye başladım İstanbulda herşey daha zor.
Sizi tebrik ederim umarım bende doğru olanı kısa zamanda seçip daha geç kalmadan yoluma devam edebilirim.
Umut verdiniz, yolunuz açık olsun