Mesajı Okuyun
Old 08-01-2017, 01:47   #2
Mesut ÇETİN

Alıntı:
Yazan Esk
Merhaba ben iki yıl önce bel fıtığı ameliyatı oldum başarılı geçti Doğum yaptım tekrarladı ikinci ameliyat riskli olucaktı aynı yerden ameliyat olacaktım internet ortamlarında bazı yorumlar ile bir doktora endoskopik yöntem ile ameliyat oldum dr ödemeyi elden aldı kredi kartı yada banka havalesi kabul etmedi kesinlikle 6000 bin lira ödeme yaptık elden ameliyattan çıkınca sonuç değişmedi ağrı içindeydim dr ameliyat başarılı geçti dedi mr istedim kabul etmedi eşime psikolojimin bozuk olduğunu ağrım olmadığı halde dikkat çekmek için uydurduğumu söylemiş!!! MR çektirmedi eve gönderdi eve gelince bir daha ayağa kalkamadım gece acil mr çekildi fıtık duruyordu disk incecik olmuş Ve omurlardan ayrılmış skolyoz olmuş mahvetmiş beni bu ameliyatı 13 ekimde oldum arkasından tekrar ameliyat oldum acil başka dr yaptı ameliyatı 18 ekimde fıtık alındı ama hala ameliyatlık durumdayım platin takılması gerekiyormuş beni mağdur edem dr dan parayı geri istedim vermedi gel bi daha ameliyat edeyim diyor şaka gibi Ve hatasını kabul etmiyor 6000 tl onun başarısız ameliyatına ödedim arkasından geçirdiğim ameliyat için 18 bin ödedim platin ameliyatı için 34 bin gerekiyor beni mağdur eden dr a dava açsam hem o 6000 tl yi ve ondan sonra geçireceğim ameliyatların zeminini o dr hazırladığı için masrafım kadar tazminat alabilirimiyim? Birde şunu öğrendim beni yönlendiren yorumları ile kandıran kişilerin biri dr asistanı diğeri pirim alan bir vatandaş olduğunu tespit ettim bütün mesajlar yazışmalar kayıt altında bu arada dr whatsap yazışmalarında çok başarılı bi dr olduğunu yılda 35 bin hasta tedavi ettiğini söylüyor şirketini araştırdım geçen yıl 8000 tl vergi ödemiş! Ben şimdi bu dr a ne davası açabilirim ne yapabilirim? Maddi manevi hayatımı mahvetti
---------------------------------------------------------------------------------
Sayın KONUK,
Geçmiş olsun.Operasyonlarınız ile ilgili tüm bilgi ve belgeler ile konusunda uzman bir hukukcuya başvurmanızı öneririm.
Şartları oluşmuş ise maddi ve manevi tazminat talebinde bulunabilirsiniz.
Saygılarımla.