Mesajı Okuyun
Old 04-06-2007, 19:53   #18
suskun_juliette

1)Görüşler farklıdır,nispidir,benim görüşüm bu yöndedir,olayları duyuş algılayış ve düşünüş biçimim böyledir.
2)Yatay geçiş yapmayı hiç düşünmedim en başından beri böyle bir düşüncem olmadı,adaptasyon sorunum var ve bir yere alışmaya başlarken yeniden aynı ya da benzer şeyleri bir başka yerde yaşamayı istemedim.şahsi bir durumdur.
3)Diyarbakır'da her ne kadar Diyarbakırlılar inkar etmeye çalışsa da suç oranı yüksektir.Her yerde öyledir diyebilirsiniz ancak Diyarbakırda yaşadığım için beni bağlayan sadece burasıdır bu yüzden çocukların hırsızlık,gasp gibi olaylarla pekçok kez gündeme geldiklerini hatırlatırım Avukat abilerim ablalarımBu yüzden bulunduğum yer her türlü tehlikeden izole olmalıdır aksi takdirde ne bulunduğum yerde rahat olabilirim ne de bu huzurlusluk sebebiyle başarılı olabilirim.Bunlar birbirlerine sıkı sıkıya bağlıdır bu yüzden elini kolunu sallayarak birilerinin bu muhite kolayca girebilmeleri beni rahatsız etmektedir.
vs vs vs
Açıklamalarım bu yöndedir ve şikayetimi ilgililerin gözlerine sokmakta ne yarar olacak bilmiyorum.Bu gözler sadece bende yok ki başını etrafa biraz çevirseler bu durumun farkına varacaklardır.