Mesajı Okuyun
Old 17-07-2006, 22:13   #22
Av.Suat Ergin

Sayın Tiocfaidh,

Az yukarıda Sayın bertrand için yazdıklarım sizin için de geçerli....Ek olarak; verdiğiniz yanıtta hukuk adına sadece MÖHÜK kavramının geçtiğini kabul ediyorum. Ama hangi madde belirtmemişsiniz. Unutmayın lütfen, bu siteye hukukçu ve hukukçu olmayan binlerce kişi girmektedir, onlara bütün Milletlararası Hukuku okutmak zahmetine sokmayınız. Üstelik ben de araştırma yapmama rağmen konuyla ilgili mevzuat bulamadım demişken...En azından benim öğrenmeme yardımcı olabilirsiniz. Bu bir şaka değil yanlış anlamayın hukuk bir derya çünkü benim şu kadar yıl avukatlık yapmamın hiçbir önemi yoktur...Özel bir konuda siz benden daha iyi olabilirsiniz ve ben bundan kompleks duymam.Bu sitenin bu yönünü çok severim zaten. Birçok şey öğrendim site sayesinde.Ama izninizle aşağıda alıntısını yaptığım yazınızda hukuki bir şey göremedim.

Alıntı:
belki de infiallere neden olacak, toplum yapımızla bağdaşmayacak bir durumdur. Bu durumda kaynağını toplumun yaşam tarzından alan hukuk kuralları buna doğal olarak izin vermeyecektir.

Saygılarımla