Mesajı Okuyun
Old 01-09-2008, 21:43   #11
Kerem Özgündüz

Benim Evliliğim 42 seneyi deviriyor.Hiç bir zaman hiç bir kisme dört dörtlük bir evlilik hayal etmesin .
Evlilik iki dişlinin birlikte dönmesi gibidir.Eğer dişli ter dönerse makina parçalanır.
Eğe dişli arasına bir çivi kounrsaki bunu genelde
Kayınvalideler çok iyi başarırlar ki evliliği onlardan olabildiği kadar uzak tutmak gerekir.Yoksa sonuç..... aile mahkemesinde biter.
Ayrıca bir çok arkadaşın dediği gibi evlilik için otuzlu yaşlar bile çok.Türkiye deki yaş ortalamasına bakmak gerekir.
Ayrıca ana baba ailenin diregidir.Bizte batıda olduğu gibi vatandaş hele hele küçük çocuklar devlet güvencesi altında değildir.Özellikle babanın ölümü halinde çocukların halini ne siz sorun ne de ben söyleyeyim.
Benim en küçük çocuğum 30 yaşında ben hala elim ayağım tutuyor. Onlarla birlikte hayat savaşı veriyorum. 40-50 yaüşında evlenen bir baba ne zaman çocuk yetiştirecek de onun geleceğini kurmasında yardımcı olacak
Ayrıca evlikik bir ASGARİ müşterektir.Her anlaşmazlıkta taraflar bir adım geri atmayı bilmelilerdir.
Dikenli uzun ince bir yoldur.Evlilik.Bazen dikenler sizi kanı revan içinde bırakır.Bazende o dikenlerin gülleri size mesut bahtiyar eder.
Evleneceklere mutluluklar dileği ile
Kerem Özgündüz