Mesajı Okuyun
Old 07-02-2010, 22:10   #4
Av.Elkan

Alıntı:
Yazan Konuk
Öncelikle,zaman ayırıp yanıtladığınız için çok teşekkür ederim.
Eşimle anlaşmalı olarak boşanmamızın sebepleri vardı.Ancak,kandırıldığımı öğrendim ve davamı geri almak için,eşimle evliliğimizi devam ettirme kararı aldık diye bir dilekçe yazdım.Zira eşim,boşanmış olmak seni rahatsız ettiyse bu kararından vazgeçebilirsin demişti..Ayrı şehirlerde olduğumuz için,eşimin bu kararıma itiraz ettiğini sonradan öğrendim.Evliliğimizin bitmesini,başka bir kadının varlığından ötürü istediğinıde açıkça ifade etti.Ve,telefon konuşmaları,sms internet kanalı ile yaptıkları görüşmeler,ve diğer şahitlerlede bunu ispat edebilirim.
Hatta,evime gelip boşanmazsan seni öldürürüm diye tehditte aldım ve karakola gittim.Eşimde hayatında başkasının olduğunu oradada ifade etti.Zaten,artık o kadının evinde yaşıyor.Aylardır psikolojik işkence yaşıyorum.Eşim çok değişti,ama boşanmak istemiyorum.
Yargıtay Noksan Açıklama nedeni ile dosyayı iade etmiş.
Boşanmışmıyımdır anlıyamadım.Tekrardan itiraz etmelimiyim?
Tekrar teşekkür ederim.

Sayın Konuk;

Muhtemelen dosyadaki bir eksiklik nedeniyle Yargıtay inceleme yapmadan eksikliğin giderilmesi için dosyayı yerel mahkemeye iade etmiştir. Eksiklik giderildikten sonra Yargıtay dosyayı inceleyecektir. Daha doğru bilgilenme ve haklarınızın savunulması için bir Avukattan hukuki yarıdm almanızda fayda var. Ekonomik durmunuz bir avukat görevlendirme için yeterli değil ise, ücretsiz olarak avukat yardımından faydalanmak için Baronun Adli Yardım Servsi'ne başvurabilirsiniz.