Mesajı Okuyun
Old 23-09-2014, 11:14   #1
Konuk senem

Varsayılan boşanma davası açmaya korkuyorum

eşimle yedi ay önce tartıstık bunun akebınde bana şiddet uyguladı hastane raporlarım var boşanmak istiyorum fakat eşim bunu kabul etmıyor böyle bır ıse kalkısırsam sonunun kotu olacagını söyluyor butun dava dosyalarımı hazırladım ayrıca bu zaman zarfı ıcınde amme davası uzerıne mahkemeye cıktık onsekız yıllık evlıyım bu sure ıcınde cok sıddet gordum ve ezıldım uc cocuk sahıbıyım aynı sekılde cocuklarımda babalarınla yasamak ıstemıyorlar buyuk oğlum onsekız yasında bır kucuğu onyedi ve sekız yasındada kızım var sureklı maddı zorluk ıcındeydık ve on sekız yılda yırmı altı ev değiştırdım esim kıra fatura v.s gıbı seylerı odemedığı ıcın ssk lı bır ısı yok sureklı ıs sıkıntısı ıcınde alkol kullanıyor
ben 4 yıldır calısıyorum bu seferde kıskanclık tırıplerıne gırıp huzurumuzu kacırıyor son olaydan sonra eve almıyorum yedı aydır hala bır ıs bulup kendıne bır ev bıle tutamadı arkadaslarının dukkanlarında yatıyor öğrenmek ıstediğim bosanma davası açtığımda devlet ne denlı koruma verebılır yada bunun ıcın baska bır yol varmı ..ilginize tesekkur edıyorum . saygılar.