Mesajı Okuyun
Old 29-10-2023, 19:33   #1
Konuk

Varsayılan Aldatma zaman aşımı

Merhaba 1buçuk sene önce eski iş yerimden birine karşı duygusal bi hissim olmuştu.bunu whatsapta kardeşime anlatmıştım silmeyi unutmuşum.sonrasında eşim gördü ve beni darp etti.daha sonra düşündüğü gibi bşy olmadığını anladı ve barıştık aynı evde yaşamaya devam ettik.bu olay sonrasında toparlanamadık 3buçuk ay sonra başka sebeplerden ayrıldık 1seneden fazla oldu ayrıyız.ben boşanma davası açtım kendisine, psikolojik fiziksel ve cinsel şiddetten.kendiside bana zina davası açmış msjları sunmuş.ilk sorum biz o olaydan sonra barıştık aynı evde çekilmiş sarılma fotolarımız var,ayrıca olayın üstünden 1buçuk sene geçmiş bildiği halde dava açmadı.zinaya dair bşy yok.bu davada kaybeden olur muyum.eşim hiç barışmadığımızı olaydan sonra benim ailemin evine gittiğimi o eve hiç gitmediğimi söylemiş.ben sarmaş dolaş o evdeki resimleri sundum.ayrıca olayın üstünden 1bçuk sene geçtiğini belirttik dava açma hakkını kaybetti diye o olaya ilişkin ama kendisi benim onu anlaşmalı boşanma için oyaladığımı belirtmiş ki yalan.sizce sonuç ne olur o evde çekilmiş resimler işime yarar mı barıştığımızı ispat eden ve de olayın zaman aşımından dolayı zina davası red olur mu?ortada zina yok bunla ilgili de delili yok sadece hislerimi belirttiğm msjlar var