Konu: !!yardım!!
Mesajı Okuyun
Old 21-07-2009, 19:43   #1
Konuk

Soru !!yardım!!

Merhaba
Ben 11 Yillik Evlİ İkİ Çocuk Annesİ Bİr Bayanim.evlİlİĞİmİn İlk Yillarindan İtİbaren TartiŞmalar Kavgalar HİÇ Eksİk Olmazdi Nerdeyse HergÜn Dİyebİlİrİz.eŞİm Çok Yalan SÖyleyen Bİ İnsan Ve Bana HİÇ Bİr Zaman DeĞer VermemİŞtİr Bİrbİrİmİzle Ayni Evde İkİ Yabanci Gİbİydİk Aİlemİ İstemezdİ Çocuklarim İÇİn 11 Sene Dayandim.Çocuklarim Şİmdİlİk EŞİmde Kaliyor Ben 2 Aydir Annem Ve Babamla Kaliyorum YaŞli Olduklari İÇİn Çocuklari İstemİyolar Bende Onlarla Kalmak Zorunda OlduĞum İÇİn Sesİmİ Çikaramiyorum.
Şİmdİ Asil Sorum Şu:eŞİm İlk Zamanlar BoŞanmak İstemedİĞİnİ SÖlÜyodu Ama Şİmdİ SÜreklİ Mesajlarla Çocuklari Kullanarak Bana BoŞanalim Bİtsİn Bu İŞ Tarzindan Haberler GÖnderİyo.anlaŞmali BoŞanalim Dİyor
Benİm HİÇ Bİr Yerden Gelİrİm Yok Nafaka Almak İstİyorum Ama Onun BÖyle BİŞeyİ Kabul Edİcenİ Zannetmİyorum.ben Bİr Yerde ÇaliŞiyo Olsam Bİle Nafakayi Hak Edebİlİrmİyİm.merak EttİĞİm BİŞey Daha Var Evlİlİkte Mİhİr Denİlen Olay Vardir.benİm Mİhrİm Olan Altinlari Bunlar AlmiŞti 5000 Tl Cİvari Şİmdİ Ben Bu Parayi Onlardan Alabİlİrmİyİm?alirsam Nasil Alirim?anlaŞmali Olursa Ve EŞİm Bu Mİktari Vermeyİ Kabul Etmezse Ne Yapmaliyim? Bu Konuda Bana Bİlgİ Verİrsenİz Çok Memnun Olurum
TeŞekkÜr Ederİm Şİmdİden İlgİnİz İÇİn