Mesajı Okuyun
Old 09-04-2017, 20:02   #1
Konuk

Varsayılan Bosanma/Hollanda

Merhaba
esimle yurdisinda cekismeli iliskimiz ben iki kere kandirarak bosandigimizi soyledi durum ortaya cikinca ben kendim Turkiyede dava acmaya karar verdim iki oglum var cocuklarima maddi ve manevi hic bir faydasini goremedim. Bir kac kere sikayet ettim yardimci oldular. Fakat Kendisi baska kadinla yasiyor ve bana oglumu gostermemekle tehtit ediyor yillarca hep cekismeli iliskiden bana cok rahatsizlik verdi yillardir ve kendim yurdisinda resmi olarak ayrildim ve elimde kagitlarim oldugu halde yardimci olmadilar bu sure icinde maddi ve manevi zarara ugradim esim hic bir uygulamaya uymadi ve surekli hakaret siddet su an zor durumdayim hollandada kesinlikle bir yerden bu konuda yardim almiyorum kendilerine dava acacagimi soyledigimden birde saglik yonunden yillardir beni zehirlediler hollanda hukuk devletinden sikayetciyim ve bana avukat verilmesini defalarca soyledigim halde avukat bile vermediler ne yapabilirim? ve henuz halen hic bir destek alamadim ve aksine sikayet olacagim soyledikten sonra maddi manevi dahada cok baski dayatma yaparak devam ettiler. Yardimci olursaniz cok sevinirim yasadigim kotu gunleri unutamiyorum yaptiklari gozumun onune geliyor