Mesajı Okuyun
Old 25-12-2012, 14:45   #1
Konuk

Varsayılan hata kimde bizdemi doktordamı

mrb ben 27 yaşında evli 3 cocuk annesi bir bayanım sayın avukatlarıma sorum şu olacak,ben 5 ay önce erken dogum sebebiyle özel bir hastaneye 4 cocuguma doguma gittim acil sezeryana alınmak üzere hazırlandım dojtorum yaşım geregi ve sezeryanlı oldugum için bana artık yeni bir cocuk istiyormusun die sordu bende hayır istemem daha cocuk dedim oda senin kordonlarını baglıyım mı dedi bende ne oldugunu bilmiyorum ama sipral gibi bir şey sandım ve baglayın dedim eşimde aynı şekilde kordon baglamanın ne oldugunu bilmiyor ve oda aynen benim gibi sipral gibi bir durum sanıyor ve imza veriyor bende aynı şekilde imzamı verdim.zateb saat gece yarısı ve durumum acildi sanırım ondan sezeryanımı yapan doktor bize hiçbir bilgi vermedi kordon baglama ile ilgili daha sonra sezeryandan cıktım ve dojtorum bana birdaha asla anne olamayacagımı söyledi ve bebegim de prematüre 27 haftalık bir bebekti metanetli ol annesi bebegin yaşamaya bilir üzülme dedi ama ben cok üzüşdüm budurumu duyunca ve doktoruma neden bana daha önce baglamanın ne oldunu acıklamadınız ya bebegim ölürse dedim ve nitekimde bebegimi kaybettim 2 ci evliligim ilk eşimden bir kızım var onda, 2 ci eşimden 2 oglum var budurumda biz tekrar anne baba olmak istiyoruz ama bu kordon baglama ile ilgili olayda suçlu kim bilmiyoruz araştıgım kadarıyla sezeryan öncesi eşlere bilgi verilmeli birdaha geri dönüşümü olmayan bir olay oldugu anlatılmalıymış ve benim doktorum baglamamış kordonlarımı tamamen kesip atmış ben şimdi ne yapmalıyım bana bir yol gösterirmisiniz haklıysam hakkımı nasıl nasıl ararım ve bilmeden de olsa eşimin de benimde imzam var bu bu olayda ne yapacagımı bilmiyorum bana yardım eli uzatan tüm avukatlara fikir danılıyorum ne yapmalıyım bu konuda suçlu kim bizmi doktor mu.