Mesajı Okuyun
Old 06-10-2006, 13:19   #12
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Jeanne D'arc
Sayın Suat Ergin,

Kendi adıma, ben bir internet cahili olarak; evet, alıntı yapmayı bilmiyordum. Sayın Admin'in açıklayıcı iletisinden sonra, evet; quote-quote yazarak alıntı yapmayı öğrendim diye sevinmiştim. Sayın Konyalı bunun pratik yolunu öğrettiğinden şimdi bu şekilde yapıyorum ve daha da sevindim. Dolayısıyla quote-quote yazmak suretiyle alıntı yapma usulü uygulanmadan tarih oldu. Bir-iki önceki iletiyi okursanız, mevcut durumu anlamlandırmanız daha kolay olacak.

Ancak itiraf edeyim Sayın Konyalı bildirmese evet aynen şeklinde olacaktı durumum.

Ancak THS Türkçe Çalışma Grubu koordinatörü olarak; "klik" hiç yakışmadı size

İmza:İntikamcı üye.

Umarım gereksiz yere polemik yaratmam. Ben de internet ve teknoloji cahili olduğum için, o soruyu sormuştum.(Hatta bu konudaki cehaletime tüm THS yöneticileri tanıktır. ) Amacım küçümsemek değildi.

Klik kelimesine gelince...Hukuk ve Türkçe Ç.G daki yazılarımı okuduysanız ben yabancı kelimelere karşı değilim. Hafızamda nasıl yer etmişse öyle konuşur ve yazarım.Klikin türkçesini de bilmiyorum. Tuş mu demeliydim acaba?

Ama sizin guruptaki yazılarınızdan Osmanlıca'yı sevdiğiniz anlaşılmaktadır. Benimki bir çelişki değil ama
sizinki açıkça bir çelişki gibi duruyor. Bir gün bir üye; Fransız kadın kahraman olan Jeanne D'arc' ı kendinize isim olarak niye seçtiğinizi , niye Nene Hatun'u seçmediğinizi sorarsa; mutlaka doyurucu bir açıklamanız olacaktır. Ben de keyifle okurum.

Saygılarımla
İmza:

Karşı intikamcı
Koordinatör