Mesajı Okuyun
Old 13-11-2009, 23:09   #6
Doç. Dr. Özge Yücel

Sevgili İrfan Hocam, sizi ve yüksek karakterinizi, inceliğinizi, bilgeliğinizi unutmayacağım.

Sizi bugün toprağa vermek çok zordu, buna tanık olmak zordu. Belki her şey istediğiniz gibi olmadı ama siz de biliyorsunuz ki sizi seven, sayan, size yürekten bağlı olan o kadar çok kişi vardı ki bugün! Öğrencileriniz hep oradaydı, hatta sizi omuzlarında taşıdılar. O öğrenciler, son günlerinizde benimle konuşurken derslerini endişe ettiğiniz öğrenciler size bağlılıklarını, sevgilerini gösterdiler. Mezun olan öğrencileriniz de gelmişti. Sevgili hocam, herkesin usunda, yüreğinde inceliğinizle hoş bir anı bırakarak ayrıldınız. Sonuna dek dik duruşunuz, hastalığa karşı herkesten çok gösterdiğiniz direncinizle hayran bıraktınız herkesi. Sizi çok seviyoruz. İyi ki geldim değil mi hocam geçen hafta yanınıza, herkes karşı çıktığı halde ziyaretime, sizi görmekten alıkoyamadım kendimi. İyi ki geldim değil mi hocam, en azından benimle ilgili olarak görebilseydim düşünceniz olmadan, söyleyeceklerinizi söyleyebildiniz bana. Sizi çok seviyorum hocam.