Mesajı Okuyun
Old 09-12-2009, 00:02   #1
Sapphire

Varsayılan Boşanma Ve Tazminat Davası

Merhaba;
3-4 yıllık şiddetli geçimsizlik barındıran evlilikten sonra daha fazla şiddete dayanamayarak darp edilmiş ve yaralanmış şekilde savcılığa gidip eşime dava açtım.Bütün bu olanlar 3 yaşındaki kızımın gözünün önünde oldu.Ardından boşanma ve tazminat davaları açıldı.Sene 2006.
Savcılık karşı tarafın yalan ifadesi ile benim darp edilmişliğimi görmeden karşı tarafın mesleği gereği aldığı yaralanmaları ben yapmışım gibi darp ettiğimi söyleyerek banada ceza kesti.Şuanda bu sebeptende sabıka kaydım mevcut.Karşı tarafın subay olması avantaj sayıldı.
Daha sonrasında alakasız bir yerde aranmanız var deyip gözaltına alındım.Akşama kadar gözaltında tuttulduktan sonra yanlış anlama olduğu söylenip serbest bırakıldım.Bu ne tür bir yaptırım ve neyin karşılığıdır hiç bilmiyorum.Şuanda dava hala devam ediyor,mağdur taraf konumundayım.Avukatım farklı bir göreve geçtiğinden avukatım yok.Barodan avukat teminim mümkün mü?Az maaşlı bir işte görev yapıyorum.Bu kadar haksızlığa uğramamın bir karşılığını bulmak istiyorum.Destekleriniz için teşekkürederim.